Įvairenybės

Kanceliarinių priemonių sąrašas vaikui į mokyklą

Tinkamai paruošti vaiką į mokyklą gali būti rimtas darbas. Ir nesvarbu į kelintą klasę jis planuoja eiti – vistiek reikia sutelkti į jį kuo daugiau dėmesio. http://www.ofin.lt – elektroninė kanceliarinių prekių parduotuvė, kurios tikslas, kad kiekvienas vaikas būtų pasiruošęs naujai rugsėjo 1-ai. Vyresni vaikai patys gali įsigyti ko jiems reikia, tad dažniausiai dėl jų problemų nekyla, tačiau kokių priemonių vaikui reikia, jeigu jis dar lanko pradinę klasę?

Atrodo, ne pirmus metus perkate priemones, tačiau dar vis nesate tikra, kas jam reikalinga? Pateikiame sąrašą, kad paieškos būdų kiek paprastesnės. Na, o www.ofin.lt padės greitai ir pigiai įsigyti ko Jums reikia.

Būtinų daiktų sąrašas:

1. Kuprinė. Jos pasirinkimas reikalauja bene daugiausia laiko. Juk reikia atrasti tokią, kuri ne tik graži, tačiau ir patogi. Nors vaiko kriterijai turi būti svarbiausi, tačiau ieškant kuprinės tėveliai turi parinkti ne tai ko nori vaikas, o tai, kas jam yra naudinga.

2. Penalas. Galima jo ir nepirkti, tačiau turint penalą pavyks išlaikyti tvarką. Dažniausiai vaikai nėra linkę tvarkingai laikyti savo priemonių. Kadangi dažniausiai jų būna labai daug – penalas kiek palengvins aplinką.

3. Krepšelis sportinei aprangai. Mūsų šalyje kūno kultūra yra privaloma ir tėveliai turi pasirūpinti, kad vaikas turėtų reikalingas priemones jai atlikti.

4. Sąsiuviniai 1 klasei (linijomis, langeliais). Pirmokams kuriami kitokie sąsiuviniai nei vyresnio amžiaus vaikams. Langeliai ir linijos dažniausiai būna labai dideli.

5. Natų sąsiuvinis. Muzikos pamokos patinka ne visiems, tačiau bet kuriuo atveju jose dalyvauti būtina.

6. Piešimo sąsiuviniai (A4 ir A3 formatai). Mokytoja geriausiai pasakys, kokie piešimo sąsiuviniai yra reikalingi. Geriausia pasitikslinti prieš perkant.

7. Užrašų knygelė. Mažasis turi įprasti rašytis namų darbų užduotis ir kitas smulkmenas. Kadangi vaikai dažniausiai būna labai išsiblaškę – informacijos fiksavimas padės jiems geriau įsiminti ką ir kada turi padaryti. Juolab, taip tėveliai sužinos tam tikras smulkmenas.

8. Aplankai knygoms, sąsiuviniams. Aplankai būtini. Jie padeda išlaikyti knygas ir sąsiuvinius tvarkingus. Kadangi mokykloje tos pačios knygos dešimtmečius eina iš rankų į rankas – būtina jas saugoti.

9. Pasiekimų knygelė. Šiuo metu beveik viskas rašome internete, tačiau kai kurios mokytojos rekomenduoja įsigyti pasiekimų knygeles.

10. Spalvotas popierius (dvipusis ir vienpusis). Vėlgi, detaliau gali rekomenduoti mokytoja.

11. Baltas kartonas. Skirtas dailės ir darbelių pamokoms.

12. Spalvotas kartonas. Detaliau pakonsultuos mokytoja.

13. Dėklas sąsiuviniams. Tai irgi prisideda prie tvarkos. Tuo pačiu tokiu atveju nešioti sąsiuvinius yra kur kas patogiau.

14. Dėklas piešiniams. Geriausia, kai dėklas yra permatomas. Nepamirškite vaiko piešinių įrėminti.

15. PVA ir pieštukiniai klijai. Jie skirti dailės pamokoms. Reikalingi 100 procentų, tad tikrai galite pirkti, nes bus panaudoti.

16. Liniuotė. Liniuotė reikalinga toli gražu ne tik dailės pamokoms, tačiau tuo pačiu ir matematikoje. Galbūt šioje pamokoje jos prireiks, tik kokioje trečioje klasėje, tačiau visada naudinga įsigyti iškart. Vėliau tikrai panaudosite.

17. Žirklės. Kairerankiams pirkite būtent jiems sukurtas žinkles.

18. Įvairių storių teptukai. Dailės pamokos bus smagios jeigu vaikas turės visas reikalingas priemones. Teptukai sėkmingai tarnaus iki pat 12-tos klasės.

19. Guašas. Jeigu įsigysite kokybišką, taip pat bus naudojamas ilgus metus.

20. Akvarelė. Netaupykite, kadangi prastos kokybės akvarėlė ir pieš prastai.

21. Indelis vandeniui. Galima naudoti ir paparsčiausią stiklainiuką, tačiau jeigu visi vaikai turės specialius indelius – reikėtų, kad ir vaikas galėtų didžiuotis esąs toks pat kaip ir visi. Kainuoja vos eurą, o padės vaikui kur kas labiau savimi pasitikėti.

22. Piešimo prijuostė. Ji padeda vaikučiui neisipurvinti. Reikalinga ne visiems, tačiau puikiai matyti jau ansktyvame amžiuje ar Jūsų vaikas yra teplus, ar ne.

23. Paletė dažams maišyti. Tegul atsisklaidžia vaiko, kaip menininko, sąvybės.

24. Plastilinas. Mokytoja dažniausiai informuoja, koks reikalingas. Kuo daugiau spalvų – tuo geriau.

25. Lentelė plastilinui. Padeda gražiai ir tvarkingai atlikti paskirtą užduotį.

26. Atrama knygoms. Žinoma, klasėje ji nebus reikalinga, tačiau namuose turėti tokias taramėles yra labai patogu, kadangi padeda vaikui tvarkingiau laikyti savo daiktus. Kiekvieno tėvelio pareiga nuo pat mažų dienų vaikutį mokyti tvarkos.

27. Kreidelės. Vėlgi, kuo daugiau spalvų – tuo geriau, nes mažasis gali labiau atskleisti savo fantaziją.

28. Flomasteriai. Pirkite kokybiškus ir jie Jums tarnaus ne vienerius metus.

29. Spalvoti pieštukas. Tegul vaikas juos naudoja ne tik dailės pamokose, tačiau ir siekdamas pasižymėti konkrečią informaciją.

30. Paprastas pieštukas. Dažniausiai jis reikalingas visose pamokose. Įsigykite kokybišką.

31. Trintukas. Dažniausiai jis reikalingas visose pamokose. Įsigykite kokybišką.

32. Drožtukas. Dažniausiai jis reikalingas visose pamokose. Įsigykite kokybišką.

33. Du plunksnakočiai. Kiekvienas vaikas yra menininkas. Jeigu tik nori – tegul piešia ne tik mokykloje, tačiau ir namuose. Meno niekada nebus per daug.

34. Rašalo kapsulės. Vaikams rekomemduojama rašyti su rašaliniu parkeliu, o ne tušinuku. Tam reikalingos ir kapsulės. Geriausia – mėlynos spalvos.

www.ofin.lt – viskas vienoje vietoje. Ruoštis mokyklai dar niekada nebuvo taip smagu ir paprasta.

One Comment

  • Patricija

    Pradinukams mokytojai duoda sąrašą reikalingų priemonių. Aš nemėgstu prekybos centruose prieš pat mokslo metus apsipirkinėti, tad kanceliarinės prekės internetu man pats patogiausias būdas apsipirkti. Ramiai susirenki viską ko reikia ir vienu užsakymu nuperki nesiknisant po sąsiuvinių krūvas parduotuvėje.

Parašykite komentarą