Sveikata

Kamieninės ląstelės ir jų panaudojimas

Tikriausiai dažnas klientas užduoda sau klausima, kas gi yra tos kamieninės ląstelės? Tai ląstelės, kurios randasi žmogaus riebaliniame odos audinyje. Šios ląstelės yra atsakingos už regeneracija. Taigi, paprastai kalbant kamieninės ląstelės gali būti naudojamos grožio procedūrose siekiant atnaujinti odos stangrumą. Jūs tapsite jaunesni. Ne vienas klientas galvoja apie tokios procedūros atlikimą, džiugu, kad Lietuvoje yra ne viena grožio klinika, kurioje atliekamos tokios procedūros. Prieš norint atlikti tokią procedūra būtina konsultacija su patyrusiu specialistu. Tokios konsultacijos metu jums bus paaiškinta kaip bus atliekama visa procedūra ir kiek laiko viskas truks. Tokios procedūros nėra sudėtingos kada naudojama naujausia technika. Kaip jau minėjome kamieninės ląstelės gali būti panaudotos jūsų grožio procedūroms. Lietuvoje turime ne vieną kliniką, kurioje profesionalūs specialistai atlieka tokias procedūras. Aišku, pirmiausia prieš pradedant galvoti apie tokią procedūrą, reikia gerai pagalvoti ko jūs tikitės. Tai geriausia padaryti konsultuojantis su specialistais.

Kiek kainuoja tokia procedūrą?

Viskas priklausys nuo to ką konkrečiai jums reikės atlikti. Juk kamieninių ląstelių persodinimas gali būti atliekamas siekiant atnaujinti odą, ištaisyti įvairias odos problemas ar randų šalinimui. Kiek kainuos tokia procedūra? Kad paskaičiuoti kainą, jums reikės susitikti su šios srities specialistu ir jau pokalbio metu išsiaiškinsite kokios konkrečiai paslaugos jums reikės. Tokio pokalbio metu bus nustatyta kiek ir kokių procedūrų reikės, taigi sužinosite ir kainą. Negalime iš anksto pasakyti kiek kainuos paslaugos, nes nėra aišku ką reikės atlikti.

Specialisto patarimai

Kiekvienoje srityje yra specialistai, kurie gali konkrečiai patarti ar atsakyti į jums rūpimus klausimus. Šioje estetinės medicinos srityje nėra kitaip. Klientai norėdami sužinoti atsakymus į rūpimus klausimus pirmiausia kreipiasi į specialistus ir pokalbio, diskusijos metu nustato kokių konkrečių procedūrų jums reikės. Specialistai patars ar kamieninės ląstelės padės atnaujinti jūsų odą, ar tapsite jaunesni. Visgi Lietuvoje turime ne vieną kliniką, kuri atlieka tokias procedūras, todėl kiekvienas klientas norintis užsisakyti paslaugas gali drąsiai kreiptis į specialistus. Aišku, nevertėtų pamiršti ir to, kad niekas neatstos sveikos mitybos ir sporto. Kiekvienas specialistas pirmiausia rekomenduoja susidaryti sveikos mitybos planą ir jo laikytis. Taip pat reguliariai sportuoti. Jeigu nežinote ką reikia valgyti, ar kokius pratimus atlikti sporto salėje, jums visuomet padės profesionalai, kurie ne tik patars, bet ir atsakys į visus jūsų rūpimus klausimus,

 

Parašykite komentarą