Laisvalaikis

Kalėdinis gerumas: išpildytos vaikų svajonės, Kalėdinis krepšelis šeimoms bei vienišiems senoliams

 Tęsdamas tradicijas labdaros ir paramos fondas “Vilties liepsna” prieš šv. Kalėdas pildo vaikų svajones ir tiesia pagalbos ranką sunkiai besiverčiančioms šeimoms bei vienišiems senoliams.

Šiais metais fondo Kalėdinė svajonių skrynelė buvo sklidina vaikų laiškų ir piešinių. Virš 100 vaikų rašė Kalėdiniui Seneliui ir Snieguolėms apie savo svajones, laukė ir tikėjosi Kalėdinio stebuklo. Ir jis atėjo! Šiais metais prie gražios Kalėdinės svajonių akcijos prisijungė fondo socialinių tinklų sekėjai, fondo draugai ir partneriai, o taip pat įmonių kolektyvai. Gerumo Angelų dėka virš 100 vaikų sulaukė išsvajotų dovanų. Vaikai džiaugėsi ne tik žaislais, bet ir žieminiais rūbais, ar mokyklai reikalingais daiktais, o sunkiai sergantiems vaikams buvo padovanotos jų sveikatai reikalingos medicininės priemonės.

Sklidinais Kalėdiniais krepšeliais buvo aplankyti Šilutės rajono Vaiko gerovės ir globos centras, Bendruomeniniai vaikų globos namai, Klaipėdos vaikų dienos centras “Dienvidis”, Vilniaus miesto socialinės paramos centras, Naujininkų seniūnijoje. Tradiciškai buvo aplankyti ir Kauno Kartų Namai bei pasirūpinta, kad čia prisiglaudusioms jaunoms mamoms su vaikučiais nieko nepritrūktų per šventes, o jų mažyliai rastų po eglute Kalėdines dovanas.  Varėnos daugiavaikėje šeimoje gyvenantys vaikai taip pat sulaukė savo išsvajotų dovanėlių.
Kalėdinė fondo akcija yra skirta ne tik vaikams, o taip pat ir vienišiems senoliams. Šiais metais fondo darbuotojai lankė Šilutės socialinių paslaugų centro globojamus vienišus senelius, 20 -čiai iš jų buvo perduoti Kalėdiniai krepšeliai.
 
Labdaros ir paramos fondas “Vilties liepsna” linki visoms šeimoms gražių švenčių, lengvesnių kitų metų bei tikėjimo, kad šalia visada atsiras žmonių, kurie prireikus išties pagalbos ranką bei dėkoja visiems fondo geradariams, draugams ir partneriams bei įmonėms Vilnius Bolt, Depo Klaipėda, Gridin’s Group už išpildytas vaikų svajones. O taip pat tiems, kas dalyvavo ir dalinosi gerumu per “Pyragų dieną”: restoranui STORAS KATINAS, Sigmaris Group, Kaune esančiai Mažylių kirpyklai, vilniečiams UAB Corporate Services.

AČIŪ už skleidžiamą GĖRĮ.

Pranešimą paskelbė: Inga Laurušonė, Labdaros ir paramos fondas „Vilties liepsna”

Parašykite komentarą