Laisvalaikis

Kalėdinės dovanos: 23 idėjos iš kosmetikos skyriaus

Kalėdos šiemet ir vėl užklupo netikėtai. Arba bent jau taip atrodo kasmet, kai kalėdų dovanas tenka įsigyti tiksint paskutinėms valandos iki didžiųjų metų švenčių.

Kad dovanų rinkimo procesas nekeltų papildomo streso, pasinaudokite pagalba ir dovanas išrinkite iš 23 idėjų straipsnyje žemiau. Dovanos mamai, tėčiui, žmonai, vyrui, šeimai ar net kolegoms – kalėdinės dovanos visiems.

Dovana žmonai arba draugei – grožio priemonės

Nors kosmetikos priemonės gali skambėti lyg rizikingos kalėdų dovanos, sunku prašauti, kai renkamasi lietuviška ir natūrali kosmetika, kurios sudėtyje – jokių dirbtinių kvapiklių, dažiklių ar sintetinių ingredientų. Tokia kosmetika tinka visiems odos tipams, taigi, yra saugus pasirinkimas ir puiki dovana.

Lietuviškos kosmetikos prekės ženklo „Uoga Uoga“ įkūrėja Lena Sokolovska dovaną draugei, žmonai ar merginai rekomenduoja rinkti arba atsižvelgiant į tai, ką moteris naudoja dabar, arba kaip tik išrenkant naują ir nebandytą produktą. Pavyzdžiui, prie saugių dovanų galima priskirti dušo priemones, šampūnus, rankų, kūno ar veido kremus, lūpų balzamus. Ieškant tokių dovanų, pasitarnauja ir šventiniai rinkiniai. Kaip tik juose galima rasti kelias skirtingas produktų kombinacijas.

Mėgstančios išbandyti naujus produktus apsidžiaugs ir kiek mažiau tradicinėmis dovanomis. Tarp jų – šveitikliai, blakstienas bei antakius puoselėjantys serumai, kondicionuojantys purškikliai ar net makiažas, pavyzdžiui, švytėjimo suteikiančios priemonės.

Dovana mamai – laikas kartu

Kiekviena mama sutiks – geriausia dovana mamai yra laikas praleistas kartu. Ir šis laikas nebūtinai turi būti leidžiamas prabangiuose SPA ar kurortuose.

Mamą ar močiutę pakvieskite į namų SPA, padovanodami namų SPA rinkinį plaukams. Šios kalėdinės dovanos mamai viduje – plaukų kaukė, serumas ir kondicionuojantis purškiklis. Visas procedūras galėsite atlikti dviese ir taip praleisti kokybiško laiko kartu.

Kita smagi pramoga – kosmetikos gamyba. Lietuviškos kosmetikos „Uoga Uoga“ asortimente galima rasti ir kosmetikos gamybai skirtą rinkinį, kuris puikiai tiks kosmetinių druskų, vonios pieno, kūno šveitiklio gamybai. Kad žinotumėte ką gaminti, prie Kalėdų dovanos pridedama ir kosmetikos receptų knyga „100 % natūralu“.

Dovana vyrui arba dovana tėčiui – rūpestis savimi

Sunku nesutikti – dovanas sudėtingiausia išrinkti vyrams, tėčiams ir seneliams. Juk kaip tik jie dažnai mėgsta kartoti, jog viską turi.

Kokybiška dovana vyrui gali tapti rūpestis savimi. Šis gali būti išreikštas ne tik maisto papildų, bet ir veido odos priežiūros pavidalu. Dovanokite natūralius raminančius losjonus po skutimosi, veido kremus ar drėkinančius veido gelius. Visos šios priemonės gali būti pagamintos iš natūralių ingredientų ir praturtintos švelniais kvapais, todėl tiks kiekvieno skoniui. Kaip tik tokios priemonių galima rasti ir kosmetikos „Uoga Uoga“ lentynose.

Smagios kalėdinės dovanos vaikams

Niekas taip nevertina pramoginių dovanų kaip vaikai. Būtent todėl neapsiriksite vaikams dovanodami vonios putas. Kitaip nei populiariųjų gamintojų putos, lietuviškos „Uoga Uoga“ vonios putos yra pagamintos iš natūralių ingredientų ir sudėtyje neturi jokių odai nepalankių sulfatų.

Kai vyresnieji vaikai susidomi kosmetika, jiems galima dovanoti pirmuosius kosmetikos produktus. Nepamirškite rinktis natūralių, iš mineralų pagamintų priemonių, pavyzdžiui, vos blizgių lūpų balzamų ar aliejais praturtintų kreminių dažų. Šios kalėdinės dovanos bus pagamintos iš natūralių ingredientų, todėl bus saugios vaikiškai odai.

Parašykite komentarą