IT naujienos

Kaip užtikrinti nuotolinių darbo vietų ir darbuotojų naudojamų duomenų saugumą?

Šiandien skaitmeninio amžiaus darbuotojui prieiga prie kritiškai svarbių duomenų reikalinga praktiškai visą parą, nepaisant darbuotojo buvimo vietos ir naudojamo įrenginio. Remiantis naujausia „Forrester“ ataskaita[ Forrester Research, Inc. Christopher McClean, Chris Sherman, March 26, 2016, “Four Ways To Make Mobile Security A Competitive Differentiator”
], net 52 proc. su skaitmenine informacija dirbančių darbuotojų turi prieigą prie klientų duomenų (pvz., vardų, kontaktų ar kreditinių kortelių duomenų), nepaisant to, ar jiems jie būtini darbo metu. Vienas iš būdų sumažinti duomenų nutekinimo pavojų ir taip padidinti klientų pasitikėjimą – tai garantuoti saugią, kontroliuojamą prieigą.

Tuo tarpu naujausia kompanijos „Dell“ saugumo grėsmių ataskaita skelbia, kad kenkėjiškų programų „Android“ sistemai skaičius ir toliau auga. Tai kelia vis didesnį pavojų daugumai visų išmaniųjų telefonų. Per paskutinius metus ypatingai augo specifinių „Android“ kenkėjiškų programų, už įrenginio atblokavimą reikalaujančių išpirkos, skaičius. Kenkėjiškų programų kūrėjai ir toliau nuolat ieško būdų, kaip išvengti šių programų aptikimo ir analizavimo sistemų.

Didėjanti kenkėjų grėsmė „Android“ įrenginiams, kaip ir populiarėjanti tendencija, kai darbuotojai vis dažniau prie įmonių ir organizacijų tinklų jungiasi tiek iš organizacijai priklausančių, tiek iš asmeninių įrenginių, verčia ieškoti naujų būdų, kaip užtikrinti saugią nuotolinę prieigą prie programų ir duomenų, tačiau kartu nepakenkti tinklų saugumo lygiui. Atsižvelgusi į abi šias tendencijas, kompanija „Dell“ atnaujino SonicWALL SMA (SonicWALL Secure Mobile Access) operacinę sistemą, kuri leidžia nuotoliniu būdu dirbantiems žmonėms, naudojantiems išmaniuosius telefonus, planšetes ar nešiojamus kompiuterius, saugiai prisijungti prie kritiškai svarbių darbo programų, duomenų ar išteklių.

Naujoji SonicWALL SMA 11.4, palaikanti SSL VPN ryšį, organizacijoms suteikia galimybę užtikrinti saugią nuotolinę prieigą globaliu mastu, neatsižvelgiant į duomenų tipą, naudojamus įrenginius ir darbuotojo buvimo vietą, taip pat pilną priėjimą, užtikrinantį saugią prieigą keliems, tuo pat metu dirbantiems, vartotojams.

Vartotojai, kurie dirba tokiuose griežtai reguliuojamuose sektoriuose, kaip vyriausybinės, finansų ir sveikatos apsaugos institucijos, gali pasinaudoti SonicWALL SMA galimybėmis, kurios atitinka naujausius rinkos standartus bei griežtus reguliavimo institucijų reikalavimus.

Naujoji SonicWALL SMA 11.4 užtikrina, kad sparčiai augantis mobilių darbuotojų skaičius išliktų produktyvus, kartu garantuodama aukščiausią nuotolinio darbo saugumo lygį.

SonicWALL SMA naudoja patentuotas technologijas, kurios leidžia IT administratoriams aptikti užkrėstas ar netikras mobilių įrenginių su „Android“ ir „iOS“ operacinėmis sistemomis programėles bei blokuoti jų prieigą prie nuotolinių platformų.

IT administratoriams SMA sprendimai leidžia greitai sukurti saugią prieigą bei pirmenybinius prisijungimus autorizuotiems nuotoliniu būdu dirbantiems darbuotojams, tiekėjams, pardavėjams ir laikiniems darbuotojams. Taip suteikiama greita ir lengva nuotolinė prieiga prie organizacijos programų ir duomenų. Savo ruožtu organizacijos tampa įgalios naudoti atsparią prisijungimo politiką, siekiant apsaugoti tinklus bei duomenis nuo kenkėjiškų prisijungimų.

Naujoji SonicWALL SMA 11.4 užtikrina saugią nuotolinę prieigą įrenginiams, kurie naudoja „Windows“, „iOS“, „Mac OS X“, „Android“, „Kindle Fire“, „Linux“ ir „Chrome OS“ operacines sistemas. SonicWALL padidina mobilių darbuotojų produktyvumą, apsaugo duomenis nuo įvairių grėsmių, integruoja populiariausius mobilių platformų valdymo sprendimus.

Pagrindinės „SMA 11.4“ versijos naujovės yra šios:
Globalus duomenų srauto optimizatorius (angl. GTO, Global Traffic Optimiser) – saugi prieiga prie duomenų, atsižvelgiant į nuotoliniu būdu prisijungiančių darbuotojų geografinį pasiskirstymą ir jų skaičių. Tai leidžia įmonėms optimizuoti kaštus, atsižvelgiant į verslo ir darbo jėgos plėtrą tiek šalies viduje, tiek ir tarptautiniu mastu.
Taisyklių laikymasis – užtikrinamas saugumo suderinamumas su griežčiausių rinkos ir valstybinių reguliavimo institucijų nustatytų standartų, tokių kaip FIPS (angl. Federal Information Processing Standards) ir „Suite B Cipher“, palaikymu. Tai ypač svarbu vartotojams, dirbantiems aukštus saugumo reikalavimus keliančiose organizacijose (vyriausybės, finansų, sveikatos apsaugos ir kt. institucijose).
Valdymo API – vartotojams ir trečioms šalims suteikiama prieiga prie SonicWALL SMA API. Tai leidžia optimizuoti operacinius procesus, padidinant produktyvumą bei sumažinant kaštus.
SAML 2.0 (angl. Enhanced Security Assertion Markup Language) palaikymas – vartotojams nereikia turėti atskirų prisijungimų prie individualių programų, kadangi palaikoma vieno prisijungimo (angl. SSO, Single Sing On) prie visų SaaS programų galimybė.

Papildomi, neseniai įdiegti SonicWALL SMA Series atnaujinimai:
entralizuota valdymo sistema (angl. CMS) – suteikia visa apimantį SMA valdymą ir stebėseną, taip pat dinamišką licencijų paskirstymą tarp paklausiausių tinklo mazgų. Taip sumažinami organizacijų kaštai ir užtikrinamas verslo tęstinumas.
HTML5 klientai ir Proxy-serveriai – vartotojai gali naudotis visomis programomis viename naršyklės lange; prisijungimas prie nuotolinių duomenų šaltinių ir / arba programų gerokai supaprastintas; užtikrinamas dar greitesnis techninis palaikymas.
Asmeninių įrenginių autorizacija – apsaugo vartotojų asmeniniuose įrenginiuose esančią privačią informaciją, kai dirbama prisijungus prie įmonės / organizacijos tinklo.

Rekomenduojame
 
REIMA Stemu Black 36
 
Crocs™ Classic Glitter Lined Clog Starry Skies Glitter 39,5
 
REIMA Lampi Candy Pink 140
 
REIMA Passo 569408F Black 23
 
Trilliance Shampoo Žvilgesio suteikiantis šampūnas, 1000 ml

Parašykite komentarą