Laisvalaikis

„Kaip prisijaukinti slibiną 3“ Lietuvoje pirmieji pamatė globojami vaikai

Jau šį penktadienį Lietuvoje pradedamas rodyti vienas laukiamiausių šių metų animacinių filmų „Kaip prisijaukinti slibiną“, trečioji šios istorijos dalis. Pirmieji šį filmą pamatė nevyriausybinių organizacijų „SOS vaikų kaimas“, Maltos ordino ir „Mamų unijos“ globojami vaikai bei „Maxima“ prekybos tinklo darbuotojų daugiavaikės šeimos. Nuo kovo 5 d. lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ pirkėjai gali įsigyti specialios šio filmo atributikos.

 

„Žiūrovų širdis pavergusiai trilogijai apie jauną vikingą ir laukinį slibiną neabejingi ir lietuviai – antroji šios istorijos dalis pateko į daugiausiai lėšų Lietuvos kino teatruose uždirbusių filmų penketuką, trečiosios filmo dalies nekantriai laukia mažiausi žiūrovai. Mažiesiems kino gerbėjams mūsų parduotuvėse siūlome prekių su mylimais filmo herojais, o šio bendradarbiavimo su kino studija „Universal“  dėka mūsų ilgamečių partnerių globojamus vaikus galėjome pakviesti pirmuosius išvysti šią įkvepiančią istoriją“, – sako „Maximos“ komercijos vadovė Vilma Drulienė.

 

„SOS vaikų kaimų“ vadovė Liudovika Pakalkaitė teigė, kad kino filmo premjeroje trečiadienį dalyvavo per 100 šios organizacijos mažųjų.

„Didžioji dauguma vaikų, pakviestų į šią išankstinę premjerą, gyvena sudėtingose situacijose esančiose šeimose ar jų iš viso neturi, tad vargu, ar apskritai turėtų galimybę pamatyti šį filmą. Dažno iš mūsų globojamų vaikų gyvenimiška patirtis yra daug blogesnė nei bet kurio suaugusiojo, tad kiekviena galimybė parodyti vaikui, kad nepaisant visko, gali turėti savo svajonę, savo gyvenimą ir gerus draugus, yra labai svarbi ir įkvepianti“, – sako L. Pakalkaitė.

Išankstinę filmo peržiūrą stebėjo ne tik „SOS vaikų kaimų“, Maltos ordino ir „Mamų unijos“ globojami vaikai, bet ir prekybos tinklo darbuotojų daugiavaikės šeimos bei įžymybės: Gabrielius Liaudanskas-Svaras, Artūras Matkevičius-DJ Mamania, Ingrida Martinkėnaitė, Indrė Kavaliauskaitė, Robertas Kalinkinas.

Didžiosiose „Maximos“ parduotuvėse jau nuo antradienio iki balandžio 29 d. galima įsigyti filmo „Kaip prisijaukinti slibiną“ atributikos – 8 skirtingų puodelių su žaislais kolekciją, pledą, patalynės komplektą bei žaidimų ir nuotykių knygą, į kurią galima klijuoti apsiperkant „Maximoje“ gautus specialius lipdukus.

Jau trečiojoje ir paskutinėje režisieriaus ir scenaristo Deano DeBloiso filmo „Kaip prisijaukinti slibiną“ dalyje pasakojama apie naujus pagrindinio juostos veikėjo Žagsulio ir jo slibino Bedančio nuotykius, mažieji vėl panirs į mistinį slibinų ir vikingų pasaulį. Pirmoji trilogijos dalis dienos šviesą išvydo dar 2010 metais, antrosios mažieji sulaukė dar po ketverių metų ir ji viršijo visus žiūrovų lūkesčius.

Apie bendrovę „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia beveik pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. klientų.

Pranešimą paskelbė: Aistė Gražytė, UAB „Fabula ir partneriai”

Parašykite komentarą