Buitis, Namai

Kaip išvalyti apleistą vonios kambarį?

Kurį kambarį namuose mažiausiai mėgstate valyti? Dažniausiai tai vonios kambarys. Dušo, vonios, tualeto ir kitų paviršių pašalinimas nuo visų rūšių sankaupų reikalauja ir laiko, ir kantrybės kol bus pasiektas rezultatas. Greitai ir efektyviai išvalykite vonios kambarius naudodami šiuos kelis patarimus. Pašalinkite visus daiktus iš įprastų vietų. Norėdami gauti geriausių rezultatų, atlikite šį veiksmą visam vonios kambariui iš karto. Išimkite visus produktus iš dušo ir (arba) vonios. Išmeskite visus panaudotus rankšluosčius ir kilimėlius už kambario ribų. Taip pat perkelkite visus daiktus iš prekystalių už vonios kambario ribų. Nepamirškite paimti bet kokių šiukšliadėžių.

Dulkių valymas ir šlavimas. Norėdami atsikratyti dulkių, paimkite dulkių šluostę ilga rankena, kad pašalintumėte voratinklius kampuose, šviestuvuose ar ventiliacijos angose. Jei vis tiek negalite pasiekti voratinklių, patraukite kopėčias, kad pakiltumėte aukštai. Baigę nušluokite arba išsiurbkite grindis, kad surinktumėte plaukus ir kitas ant grindų susikaupusias šiukšles.

Dušo ir vonios valymui geriausiai jums tiks purškiamas valiklis. Jei valote reguliariai, naudokite universalų valiklį arba rūgščių pagrindu pagamintą valiklį, jei duše susikaupė daug nuosėdų. Nepamirškite dušo takelio ir dušo durų, jei reikia. Galite išpurkšti valikliu ir palikti mirkti. Apdorokite kitus paviršius. Užpurkškite universalaus valiklio ant valymo įrenginio (t. y. mikropluošto šluostės, kempinės ir kt.) ir nuvalykite visas rankšluosčių kabyklas, lentynas, grindjuostes, duris, žaliuzes ir palanges. Dirbkite dalimis nuo kambario viršaus iki apačios ir iš kairės į dešinę. Sumaišykite grindų valymo tirpalą. Užpildykite kibirą šiltu vandeniu ir rekomenduojamu universalaus valiklio kiekiu. Paimkite dušą ir vonią. Šiuo metu valiklis atliks daug darbo už jus, todėl galėsite lengvai nuvalyti susikaupusius nešvarumus. Prieš skalavimą nuvalykite visas sienas, grindis ir kitus paviršius. Išvalykite tualetą. Jei reguliariai šveičiate tualeto vidų, universalus valiklis turėtų atlikti darbą. Išpurkškite arba pabarstykite tualetui skirtu valikliu, jei susikaupė, tada prieš nuleisdami nuvalykite tualeto šepetėliu.

Parašykite komentarą