Laisvalaikis

Kaip išrinkti erotinę dovaną savo vyrui?

Gali būti sudėtinga rasti tinkamą dovaną mylimam žmogui, tačiau iš tikrųjų nėra taip sunku išsirinkti seksualią dovaną ypatingajam jūsų gyvenime. Yra keletas sekso dovanų, kurios daugumai vyrų patiks. Jau neminint to, kad jie džiaugsis galėdami juos naudoti su savimi miegamajame (arba ant sofos, virtuvės prekystalio, palėpės ir kt.)

Įsigiję seksualias dovanas savo partneriui, bendraujate su jais keliais labai svarbiais dalykais. Viena, tai jiems sako, kad jums patinka, kai jie patiria malonumą ir nori, kad jie mėgautųsi savimi, net jei jūsų nėra. Kitaip tariant, tai perteikia, kad nesate savanaudiška. Be to, pirkdami savo partneriui naujus seksualius dalykus skatinsite jūsų partnerį tyrinėti naujas dimensijas savyje. Švęsdami savo partnerio savęs tyrinėjimą (ir atvirkščiai) suteikia galimybę tęsti vienas kito atradimą, atnaujinti savo kibirkštį ir ateities erotines akimirkas.

Padovanokite savo vyrui keletą dovanų ir pažiūrėkite, kur jus nuveda naktis!

Vibratoriaus pakabutis

Tai yra viena iš tų dovanų, kurios iš tikrųjų yra jums. Tai yra vibratoriaus pakabukas. Tai ne tik madinga, bet ir dabar gali turėti vibratorių, kad galėtų spontaniškiau žaisti.

Silikono žiedai

Žiedai yra kuokšteliniai, kurį kiekvienas vyras turėtų turėti savo miegamajame. Jie padeda jam išlikti aktyviam ir taip pat jaustis maloniau. Silikono žiedai ištempiami ir paprastai yra patogesni nei metaliniai.

Istorijų žaidimas

Teisingai tariant, šis žaidimas labiau susijęs su intymumo kūrimu, dalijantis asmeniškesnėmis istorijomis apie save. Tačiau naudodamiesi šiuo žaidimu greičiausiai sužinosite daugiau apie savo partnerio lytinį gyvenimą, norus ir fantazijas. Tada jūs abu galite elgtis miegamajame pagal istorijas.

Analinis rinkinys

Kaip jūs ar jūsų partneris žiūri į analinį žaidimą? Na, tai yra jūsų stotelė visiems analiniams produktams, įskaitant analinius kaiščius, „Rimming“ kaiščius, analinius karoliukus, specialius lubrikantus, švietimo vadovą ir dar daugiau.

Daugiau erotinių prekių pasiūlymų galite ieškoti internetu.

Parašykite komentarą