IT naujienos

Kaip automatizuoti verslo santykius su klientais ir užtikrinti optimalią darbuotojų veiklą

Sėkmingo verslo jau nebegalima įsivaizduoti be efektyvių bei pelningų santykių su klientais kūrimo ir valdymo. Tokius santykius kurti nėra lengva, dėl to verta į pagalbą pasitelkti naująsias informacinių technologijų programas.

Vidinių procesų optimizavimą bei santykių su klientais valdymą ženkliai palengvinti gali CRM programa. Jos dėka galima patogiai dalintis informacija su klientais ir užtikrinti veiksmingą bei kokybišką jų aptarnavimą, kas pagerina pardavimo procesą. Taip pat ši programa padeda prognozuoti darbuotojų užimtumą bei įvertinti jų veiklos rezultatus.

Pasiekti CRM programą galima per interneto naršyklę, kadangi šios sistemos gamintojai nuolat plėtoja ją ir vysto pagal klientų poreikius. Dėl to naudotis ja galima iš bet kurio įrenginio, turinčio interneto prieigą. CRM programa gali būti integruojama ir su elektroniniu paštu, buhalterinėmis programomis bei klientų ar tiekėjų sistemomis.

Verta paminėti ir CRM sistemos naudą darbuotojui:
ataskaitos generuojamos automatiškai, dėl to sutrumpėja darbo ataskaitų ruošimo laikas;
programa apsaugo darbuotoją nuo neatidumo klaidų, padaromų ataskaitose, komerciniuose pasiūlymuose, išrašant PVM sąskaitą-faktūrą ir kt.;
kadangi sistemą pasiekti galima iš bet kurio pasaulio kampelio – darbuotojas nėra pririšamas prie konkrečios darbovietės, dėl to gali dirbti netgi keliaudamas;
darbuotojai gali efektyviai darbo klausimais bendrauti tarpusavy;
greitai galima pasiekti visą reikalingą informaciją, susijusią su tam tikru klientu naudojantis operatyvia paieškos sistema;
sistemos, efektyviai planuojančios laiką ir sudarančios individualius darbo planus, dėka galima skatinti darbuotojų savikontrolę.

Taigi šiais laikais sėkmingas verslas turi visas galimybes vidinių operacijų bei santykių su klientais optimizavimo užtikrinimui ir naujųjų informacinių technologijų dėka šių procesų kaštai yra minimizuojami.

Parašykite komentarą