Bankai ir Draudimas

Ką reikėtų žinoti apie nemokamas paskolas?

Norite pasinaudoti kreditorių teikiamomis finansinėmis paslaugomis? Tačiau iki šiol jums dar niekuomet nebuvo tekę to daryti? Jei taip, tuomet turėtumėte rinktis neskubėdami ir labai kruopščiai apgalvodami kiekvieną įmanomą pasirinkimą. Kaip bebūtų, šiomis dienomis kreditorių paslaugomis naudojasi daugybė vartotojų. Tai reiškia, kad kreditoriai siūlo begalę įvairių variantų. Be to, jei jūs iki šiol manėte, kad paskolos pasižymi tik labai didelėmis palūkanomis ir jums galiausiai bet kuriuo atveju teks patirti dideles išlaidas, nepamirškite, kad egzistuoja ir paskolos be palūkanų.

Trumpiau tariant, jei jūs į vienus ar kitus kreditorius, kurie teikia tokius patrauklius pasiūlymus, kreipsitės pirmą kartą gyvenime, tuomet pirmoji paskola jums gali būti suteikta nemokamai. Tai reiškia, kad jums nereikės mokėti jokių palūkanų ir kitų papildomų administracinių įprastai paskolos sutartims taikomų mokesčių. Be abejo, tokios palankios sąlygos yra taikomos tik tol, kol yra paisoma sutarties sąlygų. Tokiu atveju vartotojas jokiu būdu neturėtų delsti mokėti jam suteiktos paskolos grąžinimo įmokas. Žmogus turi būti labai atsakingas ir pareigingas. Tik tokiu atveju paskola nepabrangs ir jai nebus taikomos palūkanos ar kiti administraciniai mokesčiai. Norint visą tai užtikrinti, būtina labai daug dėmesio skirti savo asmeninių finansų valdymui. Tam tikslui pasiekti reikalingas finansinis raštingumas.

Visi iš mūsų nuo mažumės suprantame, kad norimiems daiktams įsigyti mums yra būtini pinigai. Vaikystėje pinigų dažniausiai gauname iš tėvų, senelių ar giminių per gimtadienius. Vieni vaikystėje gavę pinigų išleisdavome juos saldumynams ar kitiems mažmožiams, o kiti taupydavome juos ilgai išsvajotam žaislui įsigyti. Panašiai yra ir suaugus, tiesiog pinigus mes jau užsidirbame patys, todėl juos vertinti pradedame dar labiau, o tuo pačiu turime ir daug daugiau galimybių jų gauti ir juos išleisti. Ir tiems kurie vaikystėje pinigus iškart išleisdavo, ir tiems kurie juos taupydavo suaugus turbūt nesvetimos tapo paskolos, nes tai yra vienas iš būdų įsigyti norimus daiktus. Viena iš paskolų rūšių yra greiti kreditai. Tokiais atvejais labai svarbiu faktoriumi tampa finansinis raštingumas.

Tiems kurie yra linkę leisti pinigus iš karto ir jiems nepavyksta jų susitaupyti paskolos ir greitieji kreditai labai padeda (ypatingai jei tai nemokamos paskolos), nes jie pagaliau gali įsigyti daiktus, kuriems įprastai pinigų nepakanka, nes pinigai nėra taupomi, o yra iškart išleidžiami. Tačiau kreditai ir paskolos taip pat yra naudingi ir antrajai grupei žmonių, nes taupyti mėgstantys žmonės kas mėnesį atsideda tam tikrą sumą, kurią sutaupius įsigyją norimą daiktą, tačiau naudojantis paskolomis daiktą galima įsigyti iškart, o tą sumą, kuri būdų dedama į taupyklę, tiesiog išleisti paskolos padengimui, taip galėsite pradėti naudotis norimu daiktu iš karto.

Greituosius kreditus galima gauti įvairiais būdais. Daug lengviau buvo, kai kreditai visiems buvo dalinami į kairę ir į dešinę. Šiandien dėl jų reikia pavargti kiek daugiau. Turbūt dažniausias ir daugeliui priimtiniausias greitojo kredito pasiėmimo būdas yra jo pasiėmimas per kredito davėjo internetinį tinklalapį. Tačiau vyresnės kartos žmonės mažiau pasitikintys naujosiomis technologijomis renkasi kredito pasiėmimą greituosius kreditus suteikiančios įmonės ofise. Trečiasis būdas yra greitojo kredito gavimas telefonu ar SMS žinute. Taip pat greituosius kreditus galima gauti net spaudos kioskuose ar net parduotuvių kasose. Tad kaip jau turbūt supratote kur jūs bebūtumėte jei kartais pristigtumėte pinigų visuomet galėsite pasikliauti greitųjų kreditų pagalba. Tai yra ypač patogu ir dėl to, kad pasiėmus greitąjį kreditą pinigai į jūsų sąskaitą atkeliaus ypač greitai.

Tačiau kaip žinoti, kuri greitųjų kreditų bendrovė siūlo geriausias sąlygas? Tai taip pat yra labai paprasta. Jums nėra būtina eiti iš vieno greitųjų kreditų biuro į kitą ar išnaršyti visų skirtingų bendrovių internetinius tinklalapius. Tam jūs sugaištumėte labai daug laiko ir greitųjų kreditų pasiėmimas taptų ne toks jau ir greitas. Jums tereikia atrasti vienintelį tinklalapį kuriame būdų palygintos greitųjų kreditų bendrovės ir jų pasiūlymai, o tuomet galėsite iškart išsirikti jums labiausiai tinkantį pasiūlymą. Dažniausiai tokiame puslapyje bus patalpinta ir informacija, indikuojanti ar greitųjų kreditų bendrovė siūlo pirmąją paskolą gauti nemokamai.

One Comment

  • irena.pet7705

    O čia visur tokios sąlygos? Nes aš esu girdėjus, kad jeigu pirmą paskolą imi, tai vistiek palūkas reikia mokėti… gi ne iš draugo imi paskolą… Ar čia tos kreditavimo sąlygos visur tokios skirtingos? Nes kiek teko konsultuotis, tai įvairių nuomonių teko girdėti….

Parašykite komentarą