Sportas

Jonavoje atidarytas rekonstruotas miesto stadionas – talpins 2 tūkst. žiūrovų

Ketvirtadienį Jonavoje atidarytas atnaujintas natūralios dangos centrinis miesto stadionas, kurio tribūnose telpa 2 tūkst. žiūrovų. Rekonstrukcijos metu stadione pastatytos visiškai naujos tribūnų patalpos, įrengti persirengimo kambariai sportininkams, treneriams, teisėjams, patalpos žurnalistams, VIP ložė.

Stadionas bus namų aikštė LFF I lygoje rungtyniaujančiam Jonavos futbolo klubui FK „Jonava“, čia taip pat galės būti rengiamos aukščiausio lygio tarptautinės varžybos.

Jonavos miesto centrinio stadiono komplekse taip pat yra aukštos kokybės ir visų matmenų dirbtinės dangos futbolo aikštė, įrengtos paplūdimio tinklinio aikštelės, bėgimo takai, lengvosios atletikos sektoriai. Pagrindinė aikštė apšviesta galingais prožektoriais.

„Nežinau, ar šiame stadione gims Lietuvos ir pasaulinio lygio futbolo žvaigždžių. Aš džiaugsiuosi vien tuo, kad čia sportuos ir žais ne tik mūsų pirmos lygos komanda, bet ir gausus būrys jonaviečių vaikų, jaunimo. Tikiuosi, kad ateityje dalis jų pasirinks profesionalių sportininkų kelią“, – atidarymo renginyje kalbėjo Jonavos rajono meras Mindaugas Sinkevičius.

Jonavos meras ir renginio svečiai stadioną atidarė simboliniu pirmuoju smūgiu į vartus, po kurio į orą šovė fejerverkai. Netrukus aikštėje kamuolį jau gainiojo beveik šimtas jaunųjų Jonavos futbolininkų.

Jonavos centrinio miesto stadiono tribūnų naujos statybos ir stadiono kapitalinio remonto darbai pradėti vykdyti dar 2017 metais. Viešojo konkurso būdu atrinktam pirmam tiekėjui bankrutavus, darbus pabaigė naują konkursą laimėjusi UAB „Statybos ritmas“.

Stadiono tribūnas projektavo bendrovė „Panevėžio miestprojektas“.

Iš viso Jonavos miesto centrinio stadiono rekonstrukcija kainavo 5,6 mln. eurų. 4 mln. eurų skyrė Vyriausybė, 1,6 mln. eurų – Jonavos rajono savivaldybės biudžeto lėšos.

Pranešimą paskelbė: Kristina Lukoševičiūtė, Jonavos rajono savivaldybės administracija

Parašykite komentarą