Laisvalaikis

JONAVA KVIEČIA Į MIESTO ŠVENTĘ!

                      Miesto gimtadienio šventė „Mes mylim Jonavą“ Jūsų lauks rugpjūčio 2-4 dienomis ir stebins įvairiomis pramogomis bei dovanomis.

                      Rugpjūčio 2-8 d. Kultūros centro Meno galerijoje duris atvers fotografijų paroda „Neregėta Lietuva“. Paroda skirta naujam Mariaus Jovaišos nuotraukų albumui „Neregėta Lietuva“, kuris pasirodys tik rudenį, tad jonaviečiai ir miesto svečiai pirmieji galės susipažinti su būsimojo leidinio nuotraukomis. Nuo rugpjūčio 3 d. Krašto muziejuje veiks paroda „Senoji Jonava“, kuri lankytojus iki rugsėjo pabaigos džiugins senosios Jonavos vaizdais.

                      Rugpjūčio 3-iąją netrūks pramogų vaikams: 10 val. Rimkų mikrorajone (tarp Chemikų g. 66 ir 72 namų) vyks naujos vaikų žaidimų aikštelės atidarymas. Jo metu vaikus linksmins Pepė, bus muzikinių žaidimų, užduočių ratas, bus pučiami dideli muilo burbulai. Tą pačią dieną nuo 15 val. visi kviečiami į piešimo akciją ant plėvelės „Piešiu Jonavą“ (priešais Jonavos kultūros centrą).

                      Rugpjūčio 3 d. 18 val. prie memorialo rezistencijos aukoms atminti (Panerių g.) vyks paminklo Jonavos krašto kovotojams už Lietuvos nepriklausomybę atidengimas.

                      Rugpjūčio 4-ąją iki vėlaus vakaro visi aktyviai švęsime miesto gimtadienį. Nuo 9 val. Jonavos sporto arenoje veiks tarptautinė kačių paroda, 9-11 val. kviesime į interaktyvų žaidimą „Pažink Jonavą aktyviai“ (startas ir registracija Krašto muziejuje), o laimėtojų lauks prizai.

                      Nuo 10 val. prie Miesto laikrodžio šurmuliuos ne tik „Auksarankių turgelis“, kuriame bus galima įsigyti įvairių rankdarbių, bet ir visai šalia, prie fontanų (Sąjūdžio aikštėje), vyks įvairūs sportiniai užsiėmimai: apšilimas, sporto treniruotė su „Kangoo Jumps“, „Pound fit“ treniruotė, folkmankšta, gatvės šokių pamoka, o parkelyje prie Janinos Miščiukaitės meno mokyklos – pilatesas ir kalanetika.

                      11 val. Joninių slėnyje prasidės šeimų piknikas – tikra renginių įvairovės bomba visai šeimai: šeimų protmūšis „Tai bent šeimynėlė“, „Mokslinis šou atradėjas“ programa, smiginio varžybos, virvės traukimas, zoologijos sodo edukacijos „Vėžliai“ ir „Apie vabzdžių gyvenimą“, kinologų klubo pasirodymas ir Lietuvos Respublikos muitinės kinologų edukacinė programa, sportinės šeimų varžybos „Aplenk vėją“, spektaklis pagal lietuvių liaudies pasaką „Ropė“, putų šou, „Atviruko Milžino“ Jonavai piešimas, Jonavos krašto muziejaus edukacinė programa vaikams, stalo žaidimų kampelis, animatoriai, mini varžybos ir konkursai, „burbuliatorius“, liaudies žaidimų kampelis, gelbėjimo tarnybų, mokyklų, neformaliojo švietimo ir vaikų užimtumo organizatorių veiklos pristatymai atskirose erdvėse.

                      Sportui neabejingus miestiečius ir svečius kviesime į įvairius sporto užsiėmimus, kurių bus gausu: 10 val. Lietavos stadione vyks paplūdimio tinklinis, o 13 val. – futbolo varžybos (FK „Jonava“-„Stumbras“). 12 val. aikštelėje prie Jonavos sporto arenos vyks Sintek Jonava krepšinis 3×3, taip pat 268 m bėgimas kuo įvairesnėmis priemonėmis (riedučiais, paspirtukais, riedlentėmis).

                      Tradiciškai Joninių slėnyje šurmuliuos prekybinė mugė, o 18 val. prasidės šventinė įmonių ir organizacijų eisena Žeimių, Vasario 16-osios ir Sodų gatvėmis: maloniai kviečiame ne tik eiti kartu, bet ir aplodismentais, ovacijomis bei šūksniais palaikyti eisenos dalyvius.

                      Šventę vainikuos koncertas „Mes mylim Jonavą“, kurį pradės grupė „La Forza“ su trimis nuostabiomis atlikėjomis – Vaida Genyte, Renata Norvile ir Neringa Nekrašiūte, programą tęs grupės „Lemon Joy“ ir „Naktinės personos“, vakarą ves ir vakarine diskoteka visus šokti privers „Radistai“.           

                      Netrūks ir staigmenų: 19 val. prekybos tinklas „Lidl“ jonaviečiams išdalys 1000 nemokamų ledų porcijų, vyks apdovanojimai „Sukurta Jonavoje“, koncertuos Jonavos atlikėjai, vėliau visi mėgausimės fejerverkų festivalio „Fejerija“  programa. Išsami šventės programa: www.jkc.lt

                      –  Kviečiu visą Lietuvą su šeimomis atvažiuoti į mūsų miestą ir kartu su mumis paminėti jo 268-ąjį gimtadienį. Gerą nuotaiką ir smagiai praleistą savaitgalį garantuojame! – sako Jonavos rajono savivaldybės meras Eugenijus Sabutis.

Pranešimą paskelbė: Kristina Lukoševičiūtė, Jonavos rajono savivaldybės administracija

Parašykite komentarą