Sportas

Jau šį sekmadienį, birželio 5 dieną, Kaune vyks „Vimota Driftingo Pirmenybių“ antrasis etapas.

Šios „D1Sport“ komandos organizuojamos varžybos bus „Bike Show Millennium 2016“ antros dienos programoje. Nuo pat ankstyvo ryto, Kauno „Žalgirio“ arenos prieigas šturmuos sportiniai bolidai ir vairuotojai ištroškę pergalės. Renginys vyks prie „Žalgirio“ arenos esančioje stovėjimo aikštelėje. Įsibėgėjimas prasidės nuo pėsčiųjų tilto, ten ir bus startas. Bus visiškai naujai pasirinkta trasa, kuri anksčiau dar niekada nebuvo naudota toje vietoje. Pati trasa ganėtinai įdomi, labai graži, ilga ir žiūrovams žadanti gerus įspūdžius. Pilotai važiuodami šonu galės išvystyti 70 kilometrų per valandą greitį. Tad tikrai bus galima išvysti nuostabius porinius važiavimus. Dviejų ratų konfigūracija leis pilotams važiuoti labai arti ir garantuos daug dūmų.
Šiais metais varžybų organizatoriai „D1Sport“ nusprendė surengti dar neregėtą staigmeną žiūrovams. „Nors paprastai varžybose dalyvauja pilotai priklausantys tai pačiai lygai, šį kartą nusprendėme palyginti semi pro bei pro lygas, kad žiūrovams būtų lengviau suprati ir pamatyti skirtumus. Todėl į renginį pasikvietėme pro lygos pilotus : Timą Simnišką, Valdą Vindžigelskį, Donatą Macpreikšą ir Andrių Čibirką“ – teigia „D1Sport” komandos vadovas bei varžybų organizatorius Kastytis Alekna. Jie rungsis „Bike Show Millennium Drift King“ rungtyse ir kovos dėl „drifto“ karaliaus titulo.
Dar likus keturioms dienoms iki renginio buvo sustabdyta dalyvių registracija. Iš viso jau užsiregistravo 30 dalyvių – tai maksimalus skaičius. Dalyviai susirinko iš daugelio Lietuvos miestų – Klaipėdos, Vilniaus, Kauno, Ukmergės, Radviliškio, Kintų, Ukmergės, Šakių, Panevėžio bei kitų miestų. Bene visos Lietuvos „drifto“ komandos turės bent po vieną savo atstovą šiose varžybose. Žvilgtelėję į dalyvių sąrašą matome, jog renginyje išvysime tikrai perspektyvius ir gerai važiuojančius pilotus. Trumpai apžvelgiant užsiregistravusius pilotus matome jog sekmadienį dalyvaus Arūnas Černevičius iš „Ride it out“ komandos su BMW 325i automobiliu, labai daug žadantis, žiūrovus žavintis dūmų kamuoliais Mindaugas Cibulskis iš „ALGautoLT“ komandos, vairuojantis BMW 335D bolidą. Varžybose dalyvaus ir viena mergina – Deimantė Radzevičiūtė, kuri „D1Sport Drift Wars“ varžybose Kėdainiuose užėmė ketvirtą vietą ir nurungė daugelį tikrai gerai važiuojančių vyrukų. Ji atstovaus „RDR Racing Team“ komandą. Taip pat sekmadienį išvysime ir Luką Garalevičių iš „Smagresta DT“ komandos su Nissan Ps automobiliu. „Vimota Driftingo Pirmenybių“ antrajame etape išvysime daug dalyvių iš „Drift Devil“ komandos. Džiugas Matusevičius iš „D1Sport” komandos pasirodys su visai nauju bolidu. Kadangi tai semi pro varžybos, organizatoriai žada, jog žiūrovams tikrai neteks liūdėti.
Renginio metu žiūrovai galės išvysti ir retesnių automobilių, ne tokių populiarių „drifto“ varžybose. Vienas iš jų – tai Mazda RX8, kurią pilotuos Tomas Duopkys. Taip pat keletas retesnių Nissan markės automobilių. Tad visi automobilių, greičio bei sporto fanai bus laukiami Kaune, šalia „Žalgirio“ arenos. Jau nuo pat ryto ten rinksis dalyviai. Varžybos kaip visada susidės iš treniruočių, kvalifikacijos ir porinių važiavimų. Žinoma, kaip žadėta viską vainikuos „Bike Show Millennium Drift King“ rungtys, kur pro vairuotojai susirungs dėl „drifto“ karaliaus titulo. Tad susitinkame jau šį sekmadienį, birželio 5 dieną, prie Kauno „Žalgirio“ arenos.

Rekomenduojame
 
TOMS Geo Lace Women's Alpargata Black 40
 
GEOX Kilwi Girl J02D5B0MABC Pink C8172 32
 
Camper Peu Cami 17665-014 Black 42
 
Crocs™ Crocband™ Black 44,5
 
BIOMECANICS 212164 Blanco/Multi 27

Parašykite komentarą