Laisvalaikis

Jau balandžio 11d. Gitaros fiestos scenoje suskambės 14 gitarų

Balandžio 11 d. 19 val. Šv. Kotrynos bažnyčioje vyks jubiliejinė „Gitaros fiesta 2018”.

Šiemet fiesta švenčia 10-ąjį gimtadienį, todėl scenoje pasirodys visiems gerai pažįstami atlikėjai ir gitaros profesionalai. Klausytojų laukia gražiausios klasikos, roko, džiazo, flamenko Lotynų Amerikos, bliuzo melodijos ir dainos, o renginio kulminacija taps 14 vienoje scenoje skambančių gitarų.

Kiekvienais metais „Gitaros fiesta“ sulaukia vis daugiau atlikėjų, kurie sugeba nustebinti net ir pačius išrankiausius klausytojus bei pritraukia dar daugiau žiūrovų ir gitaros mylėtojų. „Čia talentingų atlikėjų rankose gitara atsiskleidžia netikėčiausiomis spalvomis“, –  sako renginį organizuojančios prodiuserinės kompanijos „Arts Libera International“ vadovas, prodiuseris Gintaras Kamsiukas. Ypatingame gitaros aistruolių renginyje, geriausi šio instrumento virtuozai susivienys tam, kad jubiliejinė fiesta dar ilgai išliktų kiekvieno klausytojo širdyje. „Labai apsidžiaugiau gavusi progą sudalyvauti tokiame renginyje! Buvau girdėjusi, kad tai tikra FIESTA suburianti gitaros mylėtojus, bet dabar ir pati turėsiu progą būti šio gražaus koncerto dalimi”, – atskleidžia Eurovizijos atrankų dalyvė bei puiki atlikėja Milda Martinkėnaitė.

Tarp renginio dalyvių – gitaristas ir muzikos autorius, grupės „Žalvarinis” įkūrėjas Robertas Semeniukas, Godos Gabalytės ir Pauliaus Kinderio duetas, debiutuosiančioji grupė „Tetris” – Martynas Kuliavas, Alex Ten ir Paulius Volkovas. Ispaniško flamenko ritmais publiką audrins „Trio Boceto Andaluz“ – Algimantas Pauliukevičius (gitara), Liucija Puidokaitė (šokis) ir Virgilija Kirnaitė (kastanjetės). „Vilniaus Gitarų Trio“ virtuozai Artūras Chalikovas,  Gintaras Šulinskas ir Andžej Zujevič – puikiai klausytojams žinomi scenos profesionalai. Ir tuo dalyvių sąrašas nesibaigia! Fiesta žada daug staigmenų, o viena iš jų – jungtinis visų šventės dalyvių pasirodymas, kuriame vienu metu suskambės 14 gitarų!!!

Jau balandžio 11d. Šv. Kotrynos bažnyčioje įspūdingas jubiliejinės „Gitaros fiestos 2018” vakaras. Ateikite ir pamatykite gitarų šėlsmą! Artėjant renginiui bilietai brangs.

Bilietus rasite čia: http://www.tiketa.lt/LT/gitaros_fiesta_2018_18483  

Pranešimą paskelbė : Gintaras Kamsiukas, Asociacija „Ars Libera“

Parašykite komentarą