Laisvalaikis

Vilniuje debiutavo „Laba Aviža“ žygis: miesto gamtoje pramogavo virš tūkstančio pėsčiųjų

Linksmos atrakcijos, gera nuotaika ir energingas pasivaikščiojimas pavasariškai atbundančioje gamtoje vidury miesto – taip atrodė pirmąkart surengtas „Laba Aviža“ pėsčiųjų žygis Vilniuje. Į kelionę pėsčiomis po dažno lig šiol neatrastas Vingio parko apylinkes ir Karoliniškių kalvas šeštadienį leidosi daugiau nei tūkstantis vilniečių ir miesto svečių, šventę vainikavo smagios netradicinės pramogos.

Iš viso šeštadienį vykusiame „Laba Aviža“ žygyje dalyvavo arti 1,5 tūkst. dalyvių, kurie pėsčiomis įveikė vieną iš dviejų siūlytų maršrutų.

Antai žygių debiutantams ir šeimoms su vaikais patraukliausia rodėsi 6 km ilgio distancija, nusidriekusi palei Vingio parką juosiančios Neries pakrantes, tuo tarpu labiau patyrę žygeiviai rinkosi įveikti 12 km – kelionę pratęsė žingsniuodami draustinyje po Karoliniškių kalvas.

Pasak kepyklos „Vilniaus duona“ komercijos direktoriaus Artūro Kokoškino, surengdama „Laba Aviža“ pėsčiųjų žygį bendrovė siekė paskatinti vilniečius ir miesto svečius savo laisvalaikį leisti aktyviai ir energingai. O juk norint tai padaryti, didelių pastangų nereikia – smagiai pasivaikščioti gamtoje galima ir neišvykus iš miesto.

„Aktyvus ir turiningas laisvalaikis – neatsiejama sveiko gyvenimo dalis, būtina siekiant užtikrinti ne tik gerą fizinę, bet ir psichologinę savijautą, tuo tarpu smagus pasivaikščiojimas – kone paprasčiausias būdas tai padaryti. Dalyvaudami „Laba Aviža“ pėsčiųjų žygyje dalyviai turėjo progos ne tik lengvai pasimankštinti, bet ir aplankyti dažno lig šiol nematytas Vilniaus vietas – žengti menkai pramintais Vingio parko takais, o vaikštinėjant draustinyje pasigrožėti daugybe regyklų, savo akimis išvysti unikalią raguvų Plikakalnio atodangą. Visa tai idealiai atspindi ir avižinių duonos gaminių „Laba Aviža“ prekės ženklą, skirtą norintiems gyventi sveikiau ir nepritrūkti energijos“, – sako A. Kokoškinas. 

O kad žygeiviai energijos išties nepritrūko, įrodo kirtus finišo liniją prasidėjusios linksmybės. Vėlei susitikus Žvėryno pievoje, „Labos Avižos“ pėsčiųjų žygio dalyvių laukė eilė skirtingų, bet vienodai smagių atrakcijų – „Laba Aviža“ žaidimų: mindami dviračio pedalus žygio dalyviai turėjo progos pasimatuoti, kiek turi jėgų, mojuodami vėduoklėmis slalomo trasoje valdė burlentę, šaudydami vandens pistoletais tikrino savo taiklumą.

Gerą žygio dalyvių nuotaiką Žvėryno pievoje garantavo smagiausius muzikos ritmus diktavęs didžėjus BeLeo, kvietęs pašokti ir mažus, ir vyresnius.

Smagią šventę vainikavo ir dovanų dalybos – finišavę žygio dalyviai apdovanoti pasiekimą žyminčiais medaliais ir diplomais, kiekvienam įteikti sveikuoliški, iš avižų pagaminti „Laba Aviža“ gaminiai – porcijinė duonelė ir sumuštinių duona.

Pranešimą paskelbė: Viktorija Navickaitė, UAB „Fabula ir partneriai”

Parašykite komentarą