Įvairenybės

Jau 32 -as Pirmadienio mitingas vyks lapkričio 21 d. 18.30 Katedros aikštėje, prie paminklo LDK didžiajam kunigaikščiui Gediminui!

Pirmadienio mitingų maratonas – skirtas remti Ukrainos kovą už laisvę. Šūkis: „Slava Ukraini! Už jūsų ir mūsų laisvę!“ Šio pirmadienio tema „Jokių derybų su teroristais!“ Taip pat Ukraina švenčia devintas Maidano revoliucijos metines – Laisvės ir orumo dieną.  «День Гідності та Свободи (євромайдан,АТО)»

Prasidėjus šalčiams Pirmadienio mitingai vyks toliau. RuSSijai sunaikinus 30 proc. elektros tinklų, sunaikinus ištisus miestus ir gyvenvietes, norime parodyti solidarumą su šąlančiais ukrainiečiais.

Pirmadienio mitinguose kultūrininkai, politikai, visuomenės veikėjai, ukrainiečiai ir kiti turi galimybę pasisakyti, dalintis savo patirtimis. Išgirsime naujausias žinias iš Ukrainos. Pirmadienio mitingai vyks kiekvieną pirmadienį tol, kol Ukraina paskelbs pergalę prieš fašistinį putiniškąjį okupantą.

Mitingų organizatorius ir vedėjas Arkadijus Vinokuras, – aktorius, publicistas, rašytojas. Šiandienos Pirmadienio mitingų Vilniuje organizatorius 1990-1991 m. dalyvavo visuose Pirmadienio mitinguose Stokholme. Jie buvo skirti Baltijos valstybių išsivadavimui iš sovietų okupacijos paremti. Mitinguose jis skaitė savo eilėraščius rašytus švedų kalba: https://www.youtube.com/watch?v=BlEP7rGo-5o&ab_channel=ArkadijusVinokur

Pirmadienio mitingo dalyviai:

Asta Andrijauskienė – Užsienio reikalų ministerijos ambasadorė ypatingiems reikalams.

Serhij Bratchuk – Odesos regiono karinės administracijos vadovas. Jis yra ir Juodosios Tulpės organizacijos vadovas, atsakingas už žuvusiųjų ekshumaciją ir palaikų išvežimą.

Kucherin Ignat – ukrainietis, juristas, jau Lietuvos pilietis.

Larysa Artiugina – dokumentinių filmų režisierė, projekto vadovė įmonėje UA-LT Svoboda. Paramos vaikams fondo Novij Donbas vadovė (telefonu).

Atskiras priminimas: atėjusieji į mitingą taip pat gali pasisakyti.

Pirmadienio mitingus veda Arkadijus Vinokuras.

Pirmadienio mitingų koordinatorė Auksė Dransard.

Pirmadienio mitingų vertėja Sasha Petrauskaitė.

Pirmadienio mitingų fotografas Nail Garejev.

Svarbu:

Pirmadienio mitingai nerenka lėšų.

Pirmadienio mitingai nepriklauso nuo politinių partijų.

Pranešimą paskelbė: Arkadijus Vinokuras, Arkadijaus Vinokuro Individuali veikla

Parašykite komentarą