Politika ir teisė

J. Bernatonis su Japonijos ambasadoriumi aptarė teisinį bendradarbiavimą

Teisingumo ministras Juozas Bernatonis, susitikęs su Vilniuje praėjusią vasarą pradėjusiu reziduoti Japonijos nepaprastuoju ir įgaliotoju ambasadoriumi Toyoei Shigeeda, aptarė abiejų šalių teisinio bendradarbiavimo klausimus.
Anot ministro, nuo 2012 m. Teisingumo ministerija buvo gavusi penkių Lietuvos piliečių, nuteistų laisvės atėmimo bausmėmis Japonijoje, prašymus dėl jų perdavimo tolesniam bausmės atlikimui mūsų šalies pataisos įstaigose.
„Visų šių nuteistųjų prašymai buvo patenkinti, jie perduoti Lietuvai. Šiuo metu su Japonijos kompetentingomis institucijomis susirašinėjama ir dar dėl vieno nuteisto Lietuvos piliečio perdavimo“, – sako teisingumo ministras.
J. Bernatonis ambasadoriui papasakojo apie Teisingumo ministerijos svarbiausius prioritetus ir nuveiktus darbus. Pasak ministro, įgyvendinant Jungtinių Tautų Neįgaliųjų teisių konvencijos nuostatas, buvo parengtos įstatymų pataisos ir atsisakyta absoliutaus neveiksnumo instituto bei nustatytas veiksnumo ribojimas tik konkrečiose srityse.
Taip pat kalbėta apie vartotojų teisių stiprinimą, pataisos įstaigų modernizavimą, Teisingumo ministerijos rengiamus teisės aktų pakeitimus siekiant įteisinti elektroninį balsavimą rinkimuose.

Rekomenduojame
 
TOMS Geo Lace Women's Alpargata Black 40
 
GEOX Kilwi Girl J02D5B0MABC Pink C8172 32
 
Camper Peu Cami 17665-014 Black 42
 
Crocs™ Crocband™ Black 44,5
 
BIOMECANICS 212164 Blanco/Multi 27

Parašykite komentarą