IT naujienos

IT ekspertai Vilniuje atskleis didžiausius kibernetinės erdvės pavojus

Į Vilnių susirinkę tarptautiniai IT sektoriaus ekspertai, kurių sprendimai prisideda prie NASA ir Pentagono sistemų saugumo, pristatys didžiausius šių dienų kibernetinės erdvės saugumo iššūkius, griaus su jais susijusius mitus bei aiškins, kaip kiekvienas žmogus gali apsaugoti duomenis savo išmaniajame įrenginyje. Jie skaitys pranešimus specialioje konferencijoje-diskusijoje „Kibernetinis saugumas“, kuri įvyks gegužės 22 d.

„Naujausios technologijos, tokios kaip debesų kompiuterija, mobilieji įrenginiai, didelės apimties sudėtingi ir nestruktūrizuoti duomenys (angl. „big data“) ir socialiniai tinklai veikia kiekvieno mūsų gyvenimą. Viena vertus, atsiranda naujų galimybių, kita vertus, kyla didžiulės grėsmės. Duomenų saugumas šiuolaikiniame pasaulyje – viena opiausių problemų. Šis klausimas aktualus tiek valstybinėms institucijoms ar verslui, kasdien susiduriantiems su didžiuliais informacijos kiekiais, tiek ir kiekvienam išmaniojo įrenginio vartotojui“, – teigia kompanijos „Synergy Consulting“ vadovas Tyrūnas Jokubauskas.

Į Vilnių susirinkę duomenų apsaugos srities ir IT ekspertai ne tik pristatys pasaulines tendencijas, susijusias su čia tema, bet ir pateiks konkrečius problemų sprendimo pavyzdžius, pasaulines sėkmės istorijas. Anot “Synergy Consulting“ vadovo, šiais laikais kibernetinės atakos grėsmė lygiai tokia pat reali paprastam išmanaus telefono vartotojui kaip ir su labiausiai įslaptinta informacija dirbančiam valstybės pareigūnui.

Konferencijos metu bus pristatyti keturi pranešimai, kurių temos apims įvarius kibernetinio saugumo aspektus: pradedant saugumu mobiliuosiuose įrenginiuose – išmaniuosiuose telefonuose, planšetėse – ir baigiant nacionalinio saugumo klausimais.

Po pranešimų vyks diskusija, kurios metu bus siekiama paneigti didžiausius kibernetinio saugumo mitus, aptariamos didžiausios šioje srityje daromos klaidos.

Konferenciją organizuoja viena didžiausių Baltijos šalyse duomenų apsaugos ir IT duomenų valgymo bendrovių „Synergy Consulting“ kartu su partneriais – tarptautinėmis kompanijomis RSA, „CyberArk“, „Qualys“ ir „Mobile Iron“.

Minėta konferencija vyks viešbutyje „Ratonda Centrum Hotels“ Vilniuje, Gedimino pr. 52. Konferencijos laikas nuo 9.00 iki 16.00 val. Konferencija vyks anglų kalba.

Parašykite komentarą