Studijos

Išvyskite pirmuosius „Viaplay“ Baltijos šalyse pirmąkart sukurto originalaus serialo „Kas nušovė Otą Miulerį?“ kadrus ir anonsą

Artėjant serialo premjerai, pagaliau pasirodė pirmasis anonsas ir kadrai iš „Viaplay“ pirmą kartą Baltijos šalyse sukurto originalaus serialo „Kas nušovė Otą Miulerį?“, kurį Lietuvos žiūrovai galės žiūrėti „Viaplay“ srautinės transliacijos platformoje. Įtemptos kriminalinės dramos režisierius – ne vieną apdovanojimą pelnęs René Vilbre, o scenarijaus autorė – Birk Rohelend. Serialo, kuriame vaidina Jaanas Rekkoras, Tambetas Tuiskas, Märtas Avandis ir kiti aktoriai, premjera – tik per „Viaplay“ penktadienį, rugsėjo 9 dieną. Išvyskite pirmąjį serialo anonsą čia.

„Viaplay“ originaliame seriale „Kas nušovė Otą Miulerį?“ per savo 65-ąjį gimtadienį namuose nužudomas žinomas verslininkas, buvęs imtynininkas. Detektyvams apklausiant aštuonis šeimos narius, ima aiškėti bjauri tiesa apie šį įtakingą vyrą, kurį visur lydėjo sėkmė. Apie Otą Miulerį turi ką pasakyti visi. Visi turi ir motyvą žmogžudystei.

Pirmąjį Baltijos šalyse „Viaplay“ originalų serialą kūrė geriausi Estijos kūrėjai. Scenarijaus autorė – talentinga rašytoja Birk Rohelend, taip pat sukūrusi vieno iš garsiausių, net 14 sezonų rodomo Estijos televizijos serialo „The Pillowclub“ scenarijų. Režisierius – René Vilbre, neseniai prisidėjęs prie vieno iš daugiausiai uždirbusių filmų Estijos kino istorijoje – trilogijos „Class Reunion“ – ir komedijos „Estonian Funeral“. Dabar jis į ekraną perkėlė įspūdingą kriminalinį siužetą seriale „Kas nušovė Otą Miulerį?“.

„Kriminalinio serialo „Kas nušovė Otą Miulerį?“ istorija – išties įdomi. Tiriama žmogžudystė. Kiekvienas iš aštuonių įtariamų turi stiprų motyvą ir kiekvienas pasakoja savo versiją. Išvystame aštuonias skirtingas istorijas, aštuonis požiūrius į verslininką Otą Miulerį ir aštuonis skirtingus jo šeimos narių portretus. O kai istorijai įpusėjus sužinome, jog paslapčių turi ir du žmogžudystę tiriantys detektyvai, intriga dar labiau išauga,“ – sako René Vilbre.

Garsų verslininką, buvusią imtynių žvaigždę Otą Miulerį vaidina žymus Estijos aktorius Jaanas Rekkoras. Pasak jo, šioje istorijoje lieka daugybė erdvės vaizduotei ir spekuliacijoms. „Tai tikrai nėra paprasta istorija. Tai į veikėjus sutelkta, tamsi ir paini žmogžudystės paslaptis, susidedanti iš daugybės įvykių ir psichologinių viražų,“ – tikina Jaanas Rekkoras. J. Rekkoras sako, kad Oto Miulerio personažas jam nepatinka, bet buvo visai įdomu suvaidinti tokį piktadarį.

Seriale galima išvysti ne tik Jaaną Rekkorą, bet ir ryškius vaidmenis atliekančius Tambetą Tuiską ir Doris Tslar, taip pat kelis žymius vietinius aktorius: Märtą Avandį, Evelin Võigemast, Tiiną Tauraitę, Hilję Murel ir Maitą Malmsteną.

„Šio „Viaplay“ pasakojimo esmė – vietinio aspekto ir savitumo parodymas. Dėl to labai didžiuojamės ir esame patenkinti savo pirmuoju estų originaliu serialu „Kas nušovė Otą Miulerį?“, kuris prieš kamerą ir už kadro subūrė didžiausius Estijos talentus. Neabejojame, kad serialas „Kas nušovė Otą Miulerį?, kurio istorija galop sumaniai ir komplikuotai išsivynioja į klasikinį kriminalinį siužetą, sudomins publiką ir už Estijos sienų,“ – sako Filippa Wallestam, EVP ir „Viaplay“ grupės turinio direktorė.

Serialą „Kas nušovė Otą Miulerį?“ prodiusavo Talino įmonė „Cuba Films“, turinti 10 metų serialų ir televizijos reklamų kūrimo patirtį. Šios įmonės darbai pelnė pripažinimą prestižiniame Estijos Auksinio kiaušinio festivalyje. „Nordic Entertainment Group“ vykdomoji prodiuserė – Isabelle Hultén.

Serialo „Kas nušovė Otą Miulerį?“ pirmųjų dviejų serijų premjera – penktadienį, rugsėjo 9 dieną, per „Viaplay“. 2022 m. tik per „Viaplay“ bus parodytos aštuonios 40 minučių trukmės serijos. Išvyskite pirmąjį kriminalinio serialo anonsą čia.

Pranešimą paskelbė: Inga Vaitkevičiūtė, UAB „Idea Prima”

Parašykite komentarą