Sveikata

Ištobulinti „Signal“ dantų šepetėliai – jau Lietuvoje!

Naujas prekių ženklas Lietuvoje „Signal“ savo asortimentą papildė ypač kruopščiai burnos priežiūrai skirtais dantų šepetėliais „Shiny White“ ir „Super Clean“.

„Shiny White“ ir „Super Clean“ dantų šepetėlių šereliai yra išdėstyti specifine V forma, todėl prasiskverbia giliau. Šepetėlių dizainas itin ergonomiškas, tad valyti jais dantis bus patogu ir malonu, o minkšta guminė galvutės dalis leis nuvalyti liežuvį ir palaikyti malonų burnos kvapą.

„Dantų būklė visų pirma yra žmogaus sveikatos atspindys. Be to, graži šypsena kiekvienam suteikia papildomo žavesio, didina pasitikėjimą savimi bei skatina teigiamą požiūrį į gyvenimą – juk tai įrodyta net moksliniais tyrimais“, – teigia prekių ženklo „Signal“ vadovė Marit Soha.

M. Soha pabrėžia, kad tinkamas dantų valymas – vienas iš svarbiausių dienos darbų, ne tik užkertantis kelią įvairioms ligoms, bet ir užtikrinantis gerą savijautą. Tinkamai parinktas dantų šepetėlis yra neatsiejama šio ritualo dalis.

„Jei jūsų dantys jautresni ar sergate tam tikromis ligomis, rekomenduojama rinktis dantų šepetėlį minkštais šereliais. Sveikų dantų savininkai gali rinktis vidutinio kietumo šerelius, tačiau valydami šiukštu nespauskite šepetėlio per stipriai, nes galite pažeisti emalį. Prisiminkite, kad jėgos naudojimas nereiškia, kad nuvalote daugiau apnašų. Tam reikia atlikti tinkamus judesius ir valyti dantis bent du kartus per dieną ne trumpiau kaip 3 minutes“, – patarė „Signal“ ekspertė.

Gamintojo rekomenduojama šepetėlių „Shiny White“ ir „Super Clean“ kaina mažmeninės prekybos vietose yra 2.30 Eur.

Dvigubos „Super Clean“ pakuotės kaina – 3.49 Eur.

„Signal“ produktai yra aprobuoti Pasaulio odontologų federacijos (FDI) ir Lietuvos Respublikos odontologų rūmų.

Rekomenduojame
 
TOMS Geo Lace Women's Alpargata Black 40
 
GEOX Kilwi Girl J02D5B0MABC Pink C8172 32
 
Camper Peu Cami 17665-014 Black 42
 
Crocs™ Crocband™ Black 44,5
 
BIOMECANICS 212164 Blanco/Multi 27

Parašykite komentarą