IT naujienos

Be interneto svetainės kaip be ofiso

Įsivaizduokite įmonę be ofiso. Be kompiuterio, kėdžių, stalų, dokumentų… Nepatikimas vaizdelis. Taip pat kaip ir ofisas įsikūręs kažkokiame užkampyje, be langų, byrančiu tinklu ir vadybininkė skaičiuojanti išlaidas su mediniu skaičiuokliu. Įmonei reikia ofiso – vietos kur kuriamas verslas, uždirbamas pelnas ir pasirašomos geros sutartys. O XXI amžiuje, šalia ofiso ir darbuotojų reikia skirti dėmesį ir interneto svetainei. Be jos kaip be ofiso – įmonė neatrodo patraukli, kartais net neverta pasitikėjimo.

Kam reikalingas svetainiu kurimas įmonei? Kaip ir ofisas, interneto svetainė yra vieta, kurioje jūsų potencialus klientas gali jus pažinti, sužinoti apie jus daugiau, kur jūs galite skleisti informaciją apie savo veiklą. Interneto svetainiu kurimas gali būti tikra pagalba jūsų verslui. Svetainė yra įmonės veidas. Funkcionali, tvarkinga svetainė yra stabilumo rodiklis leidžianti pritraukti daugiau klientų ir skatinti prekinio ženklo žinomumą.

Tinklalapis yra tarsi jūsų vizitinės kortelės tęsinys. Dažnai susipažinus ar atsitiktinai susitikus (pvz. parodoje, konferencijoje) su potencialiu partneriu apsikeičiama vizitinėmis, tačiau neturima laiko plačiau pakalbėti apie įmonės veiklą bei pasiekimus. Tą išsprendžia jūsų įmonės svetainės adresas ant vizitinės kortelės. Tinklalapyje jūsų sutiktas žmogus galės plačiau pasidomėti įmonės veikla, istorija, siūlomomis paslaugomis ar prekėmis. Interneto svetainė gali būti ir el.parduotuvė – taip galėsite parduoti prekes ar paslaugas.

Atminkite, kad turėti interneto svetainę nėra pagrindinis jūsų tikslas. Jums reikia ne pačios svetainės, o jos kuriamos pridėtinės vertės: produkto pardavimų augimo, žinomumo didėjimo ir pan! Interneto svetainė yra puiki priemonė Jūsų tikslams pasiekti. Tad interneto svetainiu kurimas nėra paskutinis žingsnis plėtimosi internete.

  • Optimizuokite svetainę. Pasinaudokite SEO paslaugomis, kad potencialūs klientai jus rasti tarp pirmų paieškos sistemų paieškos rezultatų.
  • Bendraukite su klientu. Pasitelkite Facebook, Pinterest, Twitter, G+ ir tapkite prieinami savo klientams.
  • Leiskite klientams užsiprenumeruoti naujienlaiškius. Kurkite savo klientų duomenų bazę.
  • Skelbkite naudingą informaciją. Vienas paveiksliukas, atstoja 1000 žodžių, tad nebijokite talpinti instrukcijų, patarimų su iliustracijomis, kurios būtų ne tik naudingos, bet ir įdomios jūsų svetainės lankytojui.

Šiame sparčiame technologijų raidos amžiuje verslas privalo tinkamai išnaudoti internetą, kitaip praras konkurencingas pozicijas, kurias užima nauji, jauni ir veržlūs interneto naudą suprantantys konkurentai.

Parašykite komentarą