Laisvalaikis

Interaktyvus Kalėdų Senelio sostas – šventinės loterijos dalyviams

Telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ reklamoje naudotas interaktyvus krėslas padovanotas Tarptautiniam Kalėdiniam labdaros renginiui „The Gift of Giving“. Devynioliktus metus iš eilės vykstančio renginio metu jis taps Kalėdų Senelio sostu, o pasibaigus mugei krėslą laimėti galės vienas iš loterijos dalyvių.

Prisidėti prie socialinių atsakomybių ir ištiesti pagalbos ranką tiems, kam to reikia labiausiai – kiekvieno atsakingo verslo pareiga. Pagalba bendruomenėms svarbi visus metus, o ypatingai – per didžiausias šeimos šventes“, – tikina Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius Baltijos šalims.

Renginio ir loterijos metu surinktos lėšos bus skiriamos dešimčiai organizacijų, kurios padeda sunkumus patiriantiems senoliams, vaikams ir žmonėms su negalia.

Šiemet šventinėje labdaros mugėje apsilankys ir tiesiai iš Laplandijos į Vilniaus Rotušę atvykęs Kalėdų Senelis su Snieguolės bei nykštukų palyda. Svečiai turės galimybę susipažinti ir su Seneliu, ir su kitų šalių tradicijomis bei rasti originalių dovanų artimiesiems. Taip pat pasibaigus mugei galės išbandyti savo sėkmę loterijoje.

Šiemet Kalėdų miestelyje savo šalių tradicijas pristatys 23 valstybės, tarp kurių ambasadų atstovai iš Vokietijos, Italijos, Didžiosios Britanijos, Islandijos, Rumunijos, Rusijos ir Kroatijos. Renginyje taip pat dalyvaus Tarptautinės mokyklos bei IWAV narės.

Mugės lankytojų iš viso lauks daugiau nei 30 įdomių stendų su unikalia produkcija iš įvairių pasaulio šalių. Dėl pandemijos situacijos šalyje, vykstančios pramogos skirtingu dienos metu vyks įvairiose Rotušės ir jos aikštės erdvėse.

Nuo 2003 m. Kalėdinė mugė Lietuvos labdaros organizacijoms surinko daugiau nei 1 mln. eurų. Kasmet renginyje dalyvauja virš 40 ambasadų ir organizacijų, kurios prie renginio organizavimo prisideda kartu su šimtais savanorių ir Tarptautinės Vilniaus moterų asociacijos (International Women’s Association of Vilnius – IWAV) narių.

Tradicija tapusi mugė šventine nuotaika pasimėgauti kvies gruodžio 4 dieną. Ji skirta ne tik pradžiuginti į Vilniaus Rotušę susirinkusius svečius, bet ir renginio metu surinktomis lėšomis padėti tiems, kuriems to labiausiai reikia.

Tarptautinę Kalėdų labdaros mugę jau 19 metus organizuoja Tarptautinė Vilniaus moterų asociacija (International Women’s Association of Vilnius – IWAV), kuri vienija veiklias Lietuvos moteris, Lietuvoje gyvenančias užsienio šalių ambasadų darbuotojų ir verslininkų žmonas iš daugiau nei 25 šalių. Savanoriška veikla ir organizuojamomis iniciatyvomis asociacija padeda spręsti aktualius socialinius klausimus bei problemas.

Pranešimą paskelbė: Greta Bruzaitė, UAB „Publicum”

Parašykite komentarą