IT naujienos,  Verslas

Įmonės tinklapis įmonės vizitinė kortelė ir klientų pritraukimo priemonė

Kiekvienas verslas, jei nori plėstis ir augti turi būti matomas internete. Taigi, nuo ko pradėti? Pirmiausia reikia susikurti savo interneto svetainę. Interneto svetainė yra ir įmonės vizitinė kortelė ir klientų pritraukimo priemonė, todėl jis turi būti parengtas kokybiškai ir atsakingai. Labai gaila, kad daugelis įmonių savo svetainei neskiria deramo dėmesio, todėl internete jie lieka nepastebėti. Šiame straipsnyje rasite keletą naudingų patarimų į kuriuos verta atkreipti dėmesį rengiant savo interneto svetainę.

Asmeninės svetainės sukūrimo etapai

Pasaulinis internetas tapo svarbiausia ryšių priemone. Kadangi tai iš esmės yra vienintelė priemonė, kuri sugeba akimirksniu perduoti plačią informaciją, jo egzistencijos fakto jau neįmanoma ignoruoti. Taigi pirmas žingsnis turėtų būti interneto svetainės sukūrimas. Kuriant svetainę reikia į keletą aspektų atkreipti dėmesį. UAB Enteropolio paslaugos specialistai pateikia jums patarimų į ką reikia atkreipti dėmesį.

Tinklapio redagavimas

  • Maniera kaip išdėstyti informaciją internete, skiriasi nuo matomos kituose informacijos kanaluose, tekstai internete turi būti kompaktiški su daug faktų. Jie turėtų būti skirti tikslinei auditorijai, kuriai jie skirti.
  • Tekstai lape turėtų būti išdėstyti taip, kad juos būtų lengva skaityti. Dažnai tekstai būna surašyti į vieną pastraipą, todėl būna sunku skaityti, suprasti svarbią informaciją. Jei tekstų redagavimas ir rašyba, nėra jūsų stiprioji pusė, geriau kreipkitės į žmogų, kuris šį dalyką išmano. Šiuo atveju neverta per daug taupyti, nes kaip pateikimas ir sudarytas jūsų tinklapis, suteikia klientams pirmą vaizdinį apie jūsų saloną.

Informacija

Esmė yra ne tai, kad jūs pageidaujate ką nors papasakoti savo potencialiems klientams, bet tai, kaip jie pageidauja arba jiems būtina sužinoti apie jus ir jūsų paslaugą.

Įsivaizduokite jų vietoje save. Jie pirmiausia pageidauja sužinoti ką nors daugiau apie jūsų paslaugą, kainas, apie tai, kaip su jumis susisiekti ir žinoma, apie jus ir jūsų komandą. Žinodami tai, galite imtis savo tinklapio struktūros kūrimo.

Kaip turėtų atrodyti pirmas svetainės lapas?

Tinklapio pradžioje sukurkite gražią virtualią vitriną, taip pat surašykite trumpą, tačiau informatyvų tekstą, kuriame būtų pateikta svarbiausia jūsų veikla. Nepamirškite pridėti nuotraukų ir vaizdų, kad jūsų svetainė atrodytų patraukliai.

  • Vaizdus išdėstykite, kurių neriboja autorių teisės. Taigi kaip gauti profesionalių vaizdų:
  • Galite fotografuoti patys, jei turite kūrybinę gyslelę ir mokate gražiai fotografuoti;
  • Pasamdyti profesionalų fotografą;
  • Nupirkti nuotraukų atitinkamuose portaluose, prekiaujančiose profesionaliomis nuotraukomis. Svarbi pastaba: nenaudokite fotonuotraukų, kurios saugomos autorių teisių, ant kurių yra parašas arba kiti ženklai, kurie liudija nuotraukos autorystę.

Siekdami išsamesnio įspūdžio apie savo veiklą ar įmonę, galite sukurti atskirą puslapį- fotonuotraukų galeriją ir išdėstyti ten skaidrių, iš kurių skaitytojai galės pamatyti, kaip atrodo vieta į kurią jie ketina atvykti.

Taip pat galite pabrėžti šiuolaikinį dizainą ir kreiptis į profesionalų komandas, kurios parengs jums garso ir vaizdo medžiagos. Jei pavyzdžiui turite grožio saloną ar teikiate panašias paslaugas, galite sukurti virtualaus turo po saloną išdėstymą.

Parašykite komentarą