Verslas

Įmonė „mogo LT“ apie Lietuvos Banko paskirtą baudą: gerbiame priimtą sprendimą ir tikime, kad tai leis mums pagerinti teikiamų paslaugų ir siūlomų produktų kokybę

„Gerbiame ir vertiname Lietuvos Banko išreikštą nuomonę. Visgi svarbu pažymėti, kad neturėjome tikslo pažeisti įstatymus, kurdami produktą ir procesus laikėmės visų Lietuvoje taikomų teisės aktų reikalavimų. Pastaruosius keletą mėnesių aktyviai bendradarbiavome su Lietuvos Banku, atsižvelgėme į pateiktas pastabas ir rekomendacijas, pasiūlėme ir atlikome daug reikšmingų pakeitimų. Tikime, kad visi šie pakeitimai išeis į gera ir šioje situacijoje laimės klientai“, – sako įmonės „mogo LT“ direktorius Laurynas Dzindzelėta.

Įmonės vadovo teigimu, „mogo LT“ savo klientams, kurių šiandien yra daugiau nei 9000 ir toliau siūlys įvairius teisės aktų reikalavimus bei klientų poreikius atitinkančius produktus ir sprendimus, suteikiančius galimybę naudotis automobiliu kasdieniame gyvenime.

UAB „mogo LT“ priklauso 2012 metais įsteigtai tarptautinei finansinių technologijų grupei „Mogo Finance“, kurios pagrindinė buveinė yra Rygoje (Latvijoje) ir kuri veiklą vykdo Baltijos bei kitose Europos šalyse, Artimuosiuose Rytuose, Kaukazo regione, Vidurio Azijos ir Rytų Afrikos šalyse. Vykdydama verslo veiklą, „Mogo Finance“ grupė visada skiria ypatingą dėmesį atitikties užtikrinimui ir skaidrumui – vertybėms, kurias itin vertina tarptautinė grupės investuotojų bendruomenė.

Įmonė „mogo LT“ valdo diversifikuotą produktų portfelį, į kurį įeina įvairūs finansiniai ir nefinansiniai produktai, pritaikyti skirtingiems klientų poreikiams. Ilgalaikės automobilių nuomos produktas buvo kuriamas ir vystomas konsultuojantis su reguliavimo institucija, t. y. su Lietuvos Banku.

Pranešimą paskelbė: Antanas Martusevičius, UAB Augti

Parašykite komentarą