Verslas

„Iki“ ragina gyventojus planuoti saugų šventinį apsipirkimą prieš Velykas

Vyriausybei po truputį laisvinant karantino sąlygos, prekybos tinklas „Iki“, prieš Velykas siekdamas užtikrinti saugų apsipirkimą, skatina pirkėjus planuoti šventinį apsipirkimą ne piko laiku, kai būna mažesni žmonių srautai, bei primena, kad Velykų sekmadienį „Iki“ parduotuvės nedirbs.

„Rūpinamės, kad visi mūsų pirkėjai galėtų apsipirkti patogiai ir saugiai, tačiau taip pat mums itin svarbūs ir mūsų tinklo darbuotojai. Visą pandemijos laikotarpį jie dirba ypatingomis sąlygomis, todėl norime suteikti jiems galimybę pailsėti ir praleisti laiką su šeima. Priėmėme sprendimą nedirbti Velykų sekmadienį, tačiau kitomis dienomis parduotuvės dirbs kaip įprastai“, – teigia Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė.

Visą pandemijos laikotarpį prekybos tinkas taiko visas saugumo priemonės, kad apsipirkimas būtų kaip įmanoma saugesnis. Taip pat pirkėjai raginami elgtis sąmoningai – planuoti pirkinius, į prekybos vietas atvykti su pirkinių sąrašu, laikytis atstumo ir naudotis savitarnos kasomis.

Pasak komunikacijos vadovės, atlikta visuomenės apklausa parodė, kad pirkėjai atsižvelgia į prekybos tinklo vykdomą komunikaciją stengiasi apsipirkti saugiau ir greičiau, o parduotuvėse jaučiasi saugūs dėl grėsmės užsikrėsti COVID-19. Tai lemia prekybos tinklo priemonės ir atsakingas pirkėjų elgesys – laikytis atstumo bei naudoti rankų dezinfekcijai skirtas priemones. Apklausos duomenimis, net 64 proc. pirkėjų bent kartą vieno apsipirkimo metu pasinaudoja parduotuvėse įrengtais dezinfekantais.

„Prieš Velykas taip pat raginame pirkėjus laikytis saugumo reikalavimų bei kiek įmanoma pakeisti apsipirkimo įpročius ir šventinį apsipirkimą planuoti ne piko metu. Skatiname gyventojus pasinaudoti lanksčiomis galimybėmis ir apsipirkti rytinėmis arba vakarinėmis valandomis. Tai turėtų padėti apsipirkti saugiau ir išvengti papildomų kontaktų“, – sako V. Budrienė.

Pasak jos, mažiausi pirkėjų srautai stebimi darbo dienomis ir šeštadieniais nuo parduotuvės atidarymo iki 10 val., taip pat nuo 20 val. iki parduotuvės uždarymo. Taip pat pirkėjai raginami iš anksto planuoti savo pirkinių krepšelį, sudaryti produktų bei prekių sąrašą ir apsipirkti pagal jį. Tai padės prekybos vietoje praleisti mažiau laiko. Pirkėjų patogumui kai kurios parduotuvės atidaromos 7.30 val., darbą baigia 22 arba 23 val.

Parduotuvėse laikomasi griežtų dezinfekcijos priemonių, dezinfekuojami paviršiai ir pirkinių krepšeliai. Nuolat primenama laikytis saugaus atstumo ir vengti fizinių kontaktų, įrengti bekontakčiai dezinfekantai, būtina dėvėti apsaugines kaukes, rekomenduojama mūvėti pirštines. Šios taisyklės taikomos ir parduotuvės personalui.

Parašykite komentarą