Verslas

„Iki“: įsigaliojus pokyčiams dėl kaukių dėvėjimo, jų prekyboje nepritrūktų

Jei šalies Vyriausybė trečiadienį atsižvelgtų į Ekspertų tarybos siūlymą leisti dėvėti tik vienkartines kaukes ar respiratorius, jų stygiaus prekybos tinkle „Iki“ nebūtų. Šių prekių kainodara, planuojama, taip pat liktų nepakitusi.

„Šios apsaugos priemonės jau yra tapusios mūsų reguliaraus prekių asortimento dalimi, jų paklausa šiuo metu irgi yra stabili. Skirtingai nei pirmojo karantino metu turime patikimus jų tiekėjus, todėl net ir išaugus paklausai, šių prekių ir toliau nepritrūktumėme. Mūsų prekybos tinkle nei sertifikuotų vienkartinių kaukių, nei respiratorių kainos tikrai neturėtų augti, net ir staiga išaugus jų paklausai“, – sako Vaida Budrienė, „Iki“ komunikacijos vadovė.

Šiuo metu „Iki“ parduotuvėse prekiaujama dviejų spalvų vienkartinėmis kaukėmis po 4,99 eur už 50 vienetų. Respiratoriaus kaina už vienetą – 1,99 Eur. Populiariausios tarp pirkėjų yra vienkartinės kaukės.

Nuo pat pandemijos pradžios „Iki“ siekia pirkėjams sudaryti kuo palankesnes sąlygas įsigyti būtinąsias saugumo priemones: kaukes, dezinfekcinius skysčius, pirštines. Nuolat peržiūrima šių prekių kainodara siekiama užtikrinti, kad vienos mažiausių kainų mažmeninėje rinkoje didintų šių prekių prieinamumą visiems šalies žmonėms.

Vyriausybė sprendimą dėl leidimo dėvėti tik medicinines kaukes ar respiratorius, bet ne skydelius, skareles ar medžiagines kaukes, turėtų paskelbti šiandien, trečiadienį.

Rekomenduojame
 
Service Perm Post Treatment Stabilizatorius cheminiam sušukavimui,1000 ml
 
Crocs™ Kids' Fun Lab Super Mario Lights Clog Flame 27
 
Intense Shower Gel Parfumuotas dušo gelis, 200ml
 
Crocs™ Baya Lined Clog Navy/Navy 39,5
 
Crocs™ Classic Bright Cobalt 36,5

Parašykite komentarą