Įvairenybės

„Iki“ į savitarnos kasų plėtrą investuoja dar 2 mln. Eur

Prekybos tinklas „Iki“ per šiuos metus į savitarnos kasų plėtrą investuos apie 2 mln. Eur. Savitarnos kasų įdiegimu parduotuvėse rūpinsis prekybos verslo technologijų bendrovė „StrongPoint“.

„Poreikis apsipirkti itin greitai ir patogiai tik didėja, todėl nuolat ieškome sprendimų, kad pagerintume savo klientų apsipirkimo patirtį ir šį poreikį išpildytume. Būtent dėl šios priežasties nuosekliai investuojame į savitarnos kasų plėtrą. Savitarnos kasos įrengiamos tiek naujose, tiek atnaujinamose parduotuvėse, taip pat ir ten, kur parduotuvės neatnaujinamos, tačiau jaučiamas šių kasų poreikis“, – sako Lina Muižienė, prekybos tinklo „Iki“ vykdomoji direktorė.

Prekybos tinklo vykdomoji direktorė teigia, kad prekybos tinklas dėl naujų savitarnos kasų sutartį  pasirašė su bendrove „StrongPoint“. Numatoma sutarties vertė – apie 2 mln. eurų, neįskaitant įrengimo ir būsimos techninės priežiūros išlaidų. „Iki“ jau keletą metų aktyviai plečia savitarnos kasų tinklą. Vien 2021 m. investicijos į savitarnos kasas siekė apie 3 mln. eurų. Iš viso savitarnos kasos veikia 111 prekybos tinklo parduotuvių.

 „Iki“ prekės ženklo parduotuves Lietuvoje valdanti bendrovė „Palink“ šalyje pirmoji pristatė savitarnos kasas. Be to, įmonė šiais metais toliau vykdys parduotuvių plėtrą, planuojama, kad bus atidarytos 5–7 parduotuvės, investicijos į jas sieks apie 10 mln. eurų. 

Prekybos tinklą „Iki“ iš viso šiuo metu sudaro 231 parduotuvė, 2 logistikos centrai, kulinarijos gamybos centras bei 3 regioninės kepyklos. Nuolat naujoves diegiantis prekybos tinklas Vilniuje atidarė ir pirmąją autonominę parduotuvę, paženklintą „Iki“ prekės ženklu. Ji pirmoji tokia Lietuvoje ir Šiaurės šalyse. Prekybos tinkle dirba beveik 6 tūkst. darbuotojų. Prekybos tinklas taip pat valdo prekių pristatymo į namus startuolį „LastMile“.

Parašykite komentarą