Verslas

„Iki“ baigė tverti aikšteles: ženklai tikrai atkreips dėmesį

Vyriausybei sugriežtinus karantino sąlygas ir nurodžius apriboti parkavimo vietų skaičių šalia prekybos centrų iki 20 proc., prekybos tinklas „Iki“, siekdamas laikytis nurodymo ir užtikrinti saugų pirkėjų apsilankymą prekybos vietose, jau įrengė parkavimo aikštelių atitvarus.

„Atsakingai atsižvelgiame į karantino griežtinimą ir imamės visų priemonių, padedančių stabdyti koronaviruso plitimą. Greta to, galvojame ne tik apie pirkėjų ir darbuotojų saugumą, bet ir apie visų mūsų emocinę būklę. Nors įgyvendinti reikalavimą apriboti automobilių parkavimo vietų skaičių per trumpą laiką buvo nemenkas iššūkis, nedelsdami ėmėmės reikiamų priemonių ir šiandien jau esame baigę darbus“, – sako Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė.

Daugumoje aikštelių atitvarai sumontuoti iš medinių palečių ir stop juostų bei apipavidalinti per kelias valandas pagamintais specialiais ženklais „Nes mylime jus“ ir kitais, atkreipiančiais pirkėjų dėmesį.

Pirkėjų srautai prekybos tinklo parduotuvėse ribojami ir pagal pirkinių krepšelius bei vežimėlius. Jų skaičius apskaičiuojamas taip, kad vienam pirkėjui būtų užtikrinamas saugus 15 kv. m plotas. Todėl apsaugos darbuotojai prižiūri, kad pirkėjai apsipirktų tik su krepšeliu ar vežimėliu.

Taip pat žmonės raginami prekybos vietose lankytis ne piko metu, kai pirkėjų srautai mažesni. Tai padeda išlaikyti didesnį atstumą ir išvengti papildomų kontaktų. Pasak V. Budrienės, mažiausi pirkėjų srautai stebimi darbo dienomis ir šeštadieniais nuo parduotuvės atidarymo iki 10 val., taip pat nuo 20 val. iki parduotuvės uždarymo bei sekmadieniais.

Pirkėjai raginami iš anksto planuoti pirkinių krepšelį, sudaryti produktų bei prekių sąrašą ir apsipirkti pagal jį. Tai padės prekybos vietoje praleisti mažiau laiko ir apsipirkti kaip įmanoma saugiau. Siekiant išvengti papildomų kontaktų, rekomenduojama naudotis savitarnos kasomis, kurių skaičių prekybos tinklas nuo pandemijos pradžios ženkliai padidino.

Visose „Iki“ parduotuvėse laikomasi griežtų dezinfekcijos priemonių, dezinfekuojami paviršiai ir pirkinių krepšeliai. Pirkėjams nuolat primenama laikytis saugaus atstumo ir vengti fizinių kontaktų, įrengti bekontakčiai dezinfekantai, būtina dėvėti apsaugines kaukes, rekomenduojama mūvėti pirštines. Šios taisyklės taikomos ir parduotuvės personalui.

Parašykite komentarą