Verslas

„Ignitis“ ragina saugoti savo ir artimųjų sveikatą naudojantis savitarnos sistema

 Situacijai dėl koronaviruso plitimo vėl prastėjant, sumanių energetikos sprendimų bendrovė „Ignitis“ klientus ragina rūpintis sveikata ir primena, kad už elektrą, dujas bei kitas namų ūkio paslaugas jie gali atsiskaityti saugiai ir patogiai – savitarnos svetainėje e.ignitis.lt.  

 Galima sumokėti ir už giminaičius

 „Ignitis“ duomenimis, kiekvieną savaitę e.ignitis.lt platforma vidutiniškai pasinaudoja apie 80 tūkstančių klientų, o bendras vartotojų skaičius šiuo metu jau pasiekė 593 tūkstančius. Taip pat pastebima ir itin džiuginanti naujiena – nuolatos augantis savitarną besirenkančių vyresnio amžiaus klientų skaičius.

 „Dar nuo pirmojo, kovo viduryje, paskelbto karantino stebėjome smarkiai išaugusį e.ignitis.lt savitarnos svetainės vartotojų skaičių. Šiandien, stebint antrąją pandemijos bangą, galimybė apmokėti savo sąskaitas ar sudaryti elektros tiekimo sutartį internete pasidarė vėl itin aktuali. Todėl primename savo vartotojams, kad e.ignitis platformoje jie tai gali padaryti vos keliais paspaudimais. Kartu kviečiame visus pamokyti naudotis internetine savitarna ir savo senelius ar pagyvenusius tėvus, arba įmokas atlikti už juos“, – sako „Ignitis“ Privačių klientų padalinio vadovas Andrius Kavaliauskas.

Apmokėti sąskaitas „Ignitis“ internetinėje savitarnoje už savo artimuosius itin paprasta. Tereikia prie savo turimos savitarnos sutarties pridėti būtinus norimo asmens duomenis – kliento numerį, vardą, pavardę ir kt.

Be to, norint sužinoti asmens, už kurį mokate, suvartotos elektros kiekį, važiuoti tikrinti jo elektros skaitiklio tikrai nebūtina. e.ignitis.lt platformoje yra atsiskaitymo už vidurkį funkcija, leidžianti mokėti vidutinę sumą. Pastaroji yra apskaičiuojama pagal dvylikos mėnesių kliento suvartojimo istoriją, kurią bet kada galima patikslinti, deklaravus skaitiklio rodmenis.

Dar vienu e.ignitis.lt funkcionalumu yra galimybė sudaryti visuomeninio elektros tiekimo arba nepriklausomo elektros tiekėjo sutartį su „Ignitis“, pasirenkant tinkamiausią elektros energijos planą. Šias sutartis taip pat galima sudaryti ir dar vienu būdu, leidžiančiu neišeiti iš namų – skambinant „Ignitis“ klientų aptarnavimo telefonu 1802.

Patenkina vartotojų lūkesčius

Iš viso „Ignitis“ savitarnos platformoje galima atsiskaityti už daugiau nei 250 skirtingų tiekėjų paslaugas – elektrą, dujas, vandenį, šilumą, būsto administravimą, ryšio paslaugas, atliekų išvežimą, apsaugos paslaugas ir kita. Taip pat čia, neišėjus iš namų, galima išspręsti ir visus kitus su elektra ir dujomis susijusius klausimus – deklaruoti rodmenis, pasitikslinti mokėtinas sumas, užsakyti pažymas ar persirašyti sutartis.

Platformoje atsiskaitant už elektrą ir dujas nėra taikomas komisinis mokestis, o mokėjimas už kiekvieną papildomą namų ūkio sutartį klientui kainuoja 0,15 Eur.

„Ignitis“ primena, kad į vieną savitarnos sistemos paskyrą galima įtraukti tiek sutarčių, kiek tik pageidauja klientas. Pavyzdžiui: elektros, dujų, interneto, vandens, šiukšlių išvežimo, šildymo ir kitų.

Norint, kad visos sąskaitos e.ignitis.lt sistemoje būtų vienoje vietoje ir apmokamos vienu kartu, savitarnos pradiniame puslapyje reikia paspausti mygtuką „Pridėti naują paslaugą“. Tuomet ekrane atsiranda langas, kuriame reikia pasirinkti paslaugos tiekėją, kurio sutartį norima įtraukti. Pavyzdžiui, norint įtraukti „Ignitis“ dujų sutartį, iš siūlomo sąrašo reikia pasirinkti būtent šią paslaugą, nurodyti kliento kodą, kurį galima rasti savo sutartyje arba sąskaitoje, ir sutarties savininko vardą. To užtenka, kad dujų sutartis būtų įtraukta.

Pranešimą paskelbė: Lukas Zadarackas , Ignitis grupė, UAB

Parašykite komentarą