Verslas

Į UAB Saugos tarnybos „Argus“ generalinio direktoriaus pareigas grįžta Romualdas Jonaitis

Esant šiandieninei ypatingai situacijai, kai reikia nuolatos stebėti rinką ir operatyviai reaguoti bei priimti strateginius sprendimus,  į generalinio direktoriaus pareigas grįžta UAB Saugos tarnybos steigėjas Romualdas Jonaitis. Jis taip pat toliau dirbs ir įmonės valdybos pirmininku. Buvęs generalinis direktorius Adomas Grigaitis tęsia darbą valdyboje.

„Bendrovės vardu dėkoju Adomui Grigaičiui, UAB „Strateginių kompetencijų“ partneriui,  už pastangas ir indėlį, įgyvendinant įmonės valdymo permainas ir pagalbą formuojant veiklos strategiją“, – teigia bendrovės savininkas R. Jonaitis, į savo rankas perimantis tiesioginį vadovavimą.

Toliau įmonės valdyboje dirbsiantis A. Grigaitis:  „Džiaugiuosi, jog per gana trumpą laiką su kolektyvu nuveikėme daug svarbių darbų. Pradėjome diegti pokyčius. Akivaizdu, kad tapome daug atsparesni nenumatytiems iššūkiams. Toks ir buvo keliamas tikslas iš įmonės savininko. Esu tikras, jog pradėta įgyvendinti naujoji „Argus“ veiklos strategija lieka aktuali ir šiuo ypatingu visiems metu, o pasibaigus krizei duos teigiamų apčiuopiamų rezultatų“.

UAB  Saugos tarnyba „Argus“ – lyderiaujanti saugos paslaugų bendrovė Lietuvoje. Įmonė teikia saugos rizikų vertinimo, kompleksines elektroninės bei fizinės saugos paslaugas.

Pranešimą paskelbė: Rasa Kruopaitė-Lalienė, MB „Projektai kitaip”

Parašykite komentarą