Verslas

Į startuolį „Deals On Wheels“ investuoja Laimonas Belickas

Vilnius, birželio 15 d. Laimonas Belickas, bendrovės „Orion Leasing“ generalinis direktorius ir bendrasavininkis, tapo automobilių prekybos internetu startuolio „Deals On Wheels“ akcininku ir partneriu.

Nesiimdamas tiesioginių operacinių atsakomybių, L.Belickas patars patars klientų finansavimo plėtros, draudimo ir kitų finansinių paslaugų strateginiais klausimais.

„Laimono patirtis ir žinios taps didžiuliu šuoliu į priekį mūsų klientams – galėsime rasti ir pasiūlyti jiems dar geresnius finansavimo bei draudimo variantus bei taip padėti sutaupyti“, – sakė Laurynas Boguševičius, „Deals On Wheels“ įkūrėjas bei direktorius.

„Matau „Deals On Wheels“ entuziazmą, tikiu komandos atsidavimu klientams ir aistra savo darbui. Neabejoju, kad šios savybės leis bendrovei sparčiai augti ir siekti rinkos lyderio pozicijų. Šios vertybės artimos ir man pačiam, todėl džiaugiuosi galėdamas prisidėti. „Deals on Wheels“ pavyzdys rodo, kad proveržis įmanomas net ir tokioje srityje kaip automobilių prekyba“, – savo sprendimą komentavo L.Belickas.

L.Belickas turi ilgametę tarptautinę darbo finansų įstaigose patirtį. Paskutiniuosius 10 metų jis vadovavo „UniCredit Leasing Lietuva“, buvo „UniCredit“ Baltijos Šalių Valdybos narys. Šiuo metu eina „Orion Leasing“ vadovo ir valdybos pirmininko pareigas, yra Europos lizingo asociacijos Statistikos ir  Rinkų komiteto pirmininkas.

„Deals on Wheels“ specializuojasi konsultuoti naujus ir naudotus automobilius įsigyjančius klientus. Bendrovė taip pat vienintelė Lietuvoje prekiauja „Tesla“ ir „Seres“ elektromobiliais bei valdo pirmąjį Baltijos šalyse specializuotą elektromobilių saloną.

Metų pradžioje „Deals On Wheels“ pritraukė 250 tūkst. eurų investiciją, už šią sumą privatus investuotojas įsigijo 10 proc. bendrovės akcijų.

Pranešimą paskelbė: Andrius Baranauskas, Winning Reputation

Rekomenduojame
 
REIMA Stemu Black 36
 
Crocs™ Classic Glitter Lined Clog Starry Skies Glitter 39,5
 
REIMA Lampi Candy Pink 140
 
REIMA Passo 569408F Black 23
 
Trilliance Shampoo Žvilgesio suteikiantis šampūnas, 1000 ml

Parašykite komentarą