Verslas

Į Gedimino prospektą grįžo multifunkcinė „express“ formato „Rimi“

Dešimtmetį veikusi prekybos centre „G9“, po dviejų metų pertraukos „express“ formato „Rimi“ parduotuvė duris atvėrė kitoje gatvės pusėje. Tai antroji šiemet „Rimi Express“ Vilniaus mieste ir šeštoji, didžiausia šio formato parduotuvė visoje Lietuvoje. 458 kv. m. parduotuvėje įdiegti naujausi sprendimai, o siūlomas asortimentas suformatuotas remiantis miesto centre gyvenančių bei senamiestyje dirbančių, pramogaujančių pirkėjų įpročiais.

Ir dirbantiems, ir gyvenantiems

Erdvioje parduotuvėje pirkėjai ras ne tik praplėstą prekių asortimentą, pritaikytą šalia dirbantiems ar gyvenantiems pirkėjams, bet ir poilsio zoną su galimybe pasikrauti telefoną balduose integruotose rozetėse ar USB jungtyse, pasinaudoti WiFi ryšiu ar ramiai išgerti čia pat įsigytos kavos pro vitrininius langus stebint skubančius miestiečius.

„Naujų prekybos centrų vystymas išlieka vienas svarbiausių mūsų uždavinių, tad tęsiame investicijas į „express“ formato parduotuves. Tokiose vietose kaip Gedimino prospektas, kuriame šiandien atidarėme naujausią „Rimi“, mažo formato parduotuvės su atidžiai parinktu asortimentu yra tai, ko reikia čia gyvenantiems, dirbantiems bei užsukantiems pirkėjams“, – sako „Rimi Lietuva“ Operacijų departamento vadovė Irina Miklienė.

Į senamiestyje įsikūrusius prekybos centrus miestiečiai dažnai užsuka pietų pertraukų metu, ieškodami greito sprendimo pietums. Šioje „Rimi“ parduotuvėje jie ras sušių ir salotų barus, taip pat karštus patiekalus siūlantį barą išalkusiems, ekologišką vietinių gamintojų produkciją, žymimą „Vikio“ ženklu.

„Šiame prekybos centre kasdien kepsime dešrainius ir kitus karštus sumuštinius, įrengti šviežiai spaustų sulčių, ledų ir kavos aparatai. Pasigardinti kavą klientai galės šokoladu, grietinėle ir kitais priedais. Išėję į miestą pasivaikščioti žvarbų vakarą miestiečiai čia visada ras šiltų gėrimų ir užkandžių tiek išsinešimui, tiek valgymui vietoje,“ – sako I. Miklienė.

Galerijos interjeras atgimė iš naujo

Parduotuvės durys lankytojams bus atviros kasdien nuo 8 iki 22 val. vakaro. Skubantys pirkėjai galės apsipirkti dvejose savitarnos kasose, veiks ir dvi įprastos kasos, „Perlo“ terminalas. Taip pat atnaujintas parduotuvės įėjimas, įrengtas universalus pandusas neįgaliesiems. Galerijos pastate įsikūrė ir nauja optika „Pelėda“.

„Ši „express“ formato parduotuvė – tai multifunkcinis prekybos centras, kuris vilniečiams ir miesto svečiams taps ne tik apsipirkimo, bet ir susitikimų, poilsio vieta. Skandinaviško interjero parduotuvėje apgalvota kiekviena detalė nuo „Dali“ sistema valdomo apšvietimo koncepto iki ergonomiškų sprendimų išsaugant pastato istorijai svarbias arkas bei rygelius. Pasigrožėti jais ar stabilizuotais augalais miestiečiai galės prisėdę ant ryškiaspalvių minkštų baldų. Erdvių funkcionalumu pasirūpino interjero dizaineriai, sugebėję parduotuvėje sukurti puikų balansą tarp poilsio ir prekybos erdvių“, – sako „Rimi“ Operacijų departamento vadovė.

Iš viso parduotuvėje dirbs 15 naujų darbuotojų, į jos įrengimą investuoja per 800 000 eurų.

Parašykite komentarą