Sportas

„Huawei“ tapo „Paris Saint-Germain“ partnere

Pasaulinė informacinių ir ryšio technologijų sprendimų tiekėja „Huawei“ ir vienas didžiausių Europos futbolo klubų „Paris Saint-Germain“ pasirašė 3 metų partnerystės sutartį. 3-oji didžiausia išmaniųjų telefonų gamintoja klubą aprūpins naujausiais išmaniaisiais telefonais ir planšetofonais (angl. phablet).

„Huawei“ Prancūzijoje dirba 10 metų, čia įsikūrę 650 kompanijos darbuotojų. Bendradarbiaudama su vienu didžiausių Europos futbolo klubu, kompanija darkart patvirtina savo ambicijas šiame sporte ir įsipareigojimus Prancūzijai. Šis bendradarbiavimas tęsia „Huawei“ komunikacijos Europoje strategiją, nukreiptą į partnerystes su pripažintais prekės ženklais, kuriems kompanija tiekia inovatyvius IT sprendimus.

„Paris Saint-Germain“ šūkis kviečia siekti didesnių svajonių (angl. „Dream Bigger“) su pasaulinio lygio futbolo žaidėjais, o „Huawei“ savo šūkiu laikosi pažado sporto mėgėjams paversti dalykus įmanomais (angl. „Make it Possible“). Šia filosofija „Huawei“ ir „Paris Saint-Germain“ yra panašūs, pirmoji – siekdama daugiau technologinėse naujovėse, antrasis – peržengdamas save sporte.

„Džiaugiamės pasirašę bendradarbiavimo sutartį trims sezonams su vienu didžiausių Europos futbolo klubu. Ši strateginė partnerystė ženkliai prisidės vystant „Huawei“ prekės ženklo reputaciją Prancūzijoje ir Europoje, o vartotojams atvers naujus potyrius naudojantis mūsų įrenginiais. „Paris Saint-Germain“ vertybės – užsidegimas, pagarba, etika ir estetika – puikiai dera su mūsų grupės vertybėmis, įtvirtintomis nuo pat kompanijos įkūrimo pradžios. Džiaugiamės kartu išgyvendami šį nuotykį“, – sako „Huawei France“ vykdantysis direktorius Song Kai.

„Siekti didesnių ir net dar didesnių svajonių bet kur pasaulyje yra mūsų svarbiausia ir ryškiausia ambicija. „Huawei“ dalyvauja šioje svajonėje, ji atidaro duris į Kiniją, vystydama geriausias technologijas“, – sako „Paris Saint-Germain“ vadovo pavaduotojas Jean-Claude Blanc.

Apie „Huawei“

Kompanijos produktai ir sprendimai yra įdiegti daugiau nei 140 šalių ir aptarnauja daugiau nei trečdalį pasaulio gyventojų. Remiantis „International Data Corporation“ duomenimis, 2013-ųjų trečią ketv. „Huawei“ užėmė trečią vietą pasaulyje pagal išmaniųjų įrenginių pardavimus. „Huawei” yra įsteigusi daugiau nei 16 tyrimų centrų visame pasaulyje, tokiose šalyse kaip JAV, Vokietija, Švedija, Rusija, Indija, Kinija. Viena iš trijų „Huawei“ verslo grupių – galutiniams vartotojams skirtų produktų padalinys – apima platų produktų ir paslaugų spektrą: namų ir mobiliuosius duomenų perdavimo įrenginius, telefonus, planšetinius kompiuterius, „debesų kompiuterijos“ paslaugas. Per daugiau nei 20 metų informacinių ir komunikacijos technologijų „Huawei“ pavyko įsitvirtinti pasauliniame tinkle, rasti patikimų partnerių bei ištobulinti savo teikiamų paslaugų kokybę. „Huawei“ galutinių vartotojų padalinio pagrindinis tikslas – naujausių technologijų tiekimas savo klientams, kurios suteiktų naują patirtį ir atvertų naujas galimybes.

Daugiau informacijos rasite adresu: consumer.huawei.com/en/
Naujienas sekite čia:
Facebook: www.facebook.com/huaweidevice
Twitter: www.twitter.com/HuaweiDevice
Google+: plus.google.com/+HuaweiDeviceCo
YouTube: www.youtube.com/user/HuaweiDeviceCo
Flickr: www.flickr.com/photos/huaweidevice

Parašykite komentarą