IT naujienos

„Huawei“ pristatė naująjį flagmaną „Ascend P7“

Pasaulinė informacinių ir ryšio technologijų sprendimų tiekėja „Huawei“ vakar Paryžiuje pristatė naująjį flagmaną „Huawei Ascend P7“. Tęsiant „P6“ modelio sėkmę, naujasis 4G LTE įrenginys išsiskiria itin sparčiu ryšiu, patogesniu aparato valdymu ir dizainu. Telefone įmontuotas 5 colių didelės raiškos ekranas, 8 megapikselių priekinė kamera, 13 megapikselių galinė kamera bei įdiegta naujausia intuityvi vartotojo sąsaja „Emotion 2.3“.

Norėdama supaprastinti ir palengvinti vartotojo patirtį, „Huawei“ iš pagrindų pertvarkė „Ascend P7“ – buvo pagerinta išmaniojo telefono techninė bei programinė įranga. Naujasis „Ascend P7“ yra vienas iš ploniausių 4G LTE įrenginių rinkoje, jo storis – tik 6,5 mm.

„Pastaruosius trejus metus „Huawei“ ypatingą dėmesį skyrė aukščiausios kokybės išmaniųjų telefonų tobulinimui ir tai tikrai atsipirko. Šiuo metu užimame 3-čiąją vietą pasaulyje pagal išmaniųjų telefonų pardavimus, o mūsų prekės ženklo žinomumas nuolat auga svarbiuose regionuose – Kinijoje bei vakarų Europoje“, – sakė vykdantysis „Huawei“ vadovas Richard Yu. „Šiandien „Huawei Ascend P7“ pristatymas darkart kelia iššūkį industrijos standartams – savo dizainu, kamera ir ryšio spartumu.“

„Huawei Ascend 7“ pasižymi korpuso patvarumu – priekiniam ir galiniam dangteliams naudojamas trečios kartos Corning® Gorilla® Glass. Telefonas išsiskiria aptakia forma, jo galinis dangtelis pagamintas iš septynių skirtingų sluoksnių, taip sukurdamas giluminį mikro struktūros efektą.

„Huawei Ascend 7“ dizainą įkvėpė natūralios nukritusio vandens lašo linijos. Šis raštas kuria grynumo jausmą, o taip pat leidžia tvirčiau rankoje laikyti telefoną“, – pasakojo Joon Suh Kim, Vartotojų patirties dizaino centro Mobiliųjų įrenginių viceprezidentas. „Labai ilgai dirbome tobulindami dizainą, kad pasiektumėme šį formos ir funkcijos balansą.“

Naująjį telefoną bus galima rinktis iš juodos, baltos ir rožinės spalvų. „Huawei „Ascend P7“ išmaniojo telefono pardavimai Lietuvoje numatomi gegužės pabaigoje. Orientacinė telefono kaina – 1400 Lt.

Apie „Huawei“

Kompanijos produktai ir sprendimai yra įdiegti daugiau nei 170 šalių ir aptarnauja daugiau nei trečdalį pasaulio gyventojų. Remiantis „International Data Corporation“ duomenimis, 2013-ųjų trečią ketv. „Huawei“ užėmė trečią vietą pasaulyje pagal išmaniųjų įrenginių pardavimus. „Huawei” yra įsteigusi daugiau nei 16 tyrimų centrų visame pasaulyje, tokiose šalyse kaip JAV, Vokietija, Švedija, Rusija, Indija, Kinija. Viena iš trijų „Huawei“ verslo grupių – galutiniams vartotojams skirtų produktų padalinys – apima platų produktų ir paslaugų spektrą: namų ir mobiliuosius duomenų perdavimo įrenginius, telefonus, planšetinius kompiuterius, „debesų kompiuterijos“ paslaugas. Per daugiau nei 20 metų informacinių ir komunikacijos technologijų „Huawei“ pavyko įsitvirtinti pasauliniame tinkle, rasti patikimų partnerių bei ištobulinti savo teikiamų paslaugų kokybę. „Huawei“ galutinių vartotojų padalinio pagrindinis tikslas – naujausių technologijų tiekimas savo klientams, kurios suteiktų naują patirtį ir atvertų naujas galimybes.

Daugiau informacijos rasite adresu: consumer.huawei.com/en/
Naujienas sekite čia:
Facebook: www.facebook.com/huaweidevice
Twitter: www.twitter.com/HuaweiDevice
Google+: plus.google.com/+HuaweiDeviceCo
YouTube: www.youtube.com/user/HuaweiDeviceCo
Flickr: www.flickr.com/photos/huaweidevice

Parašykite komentarą