IT naujienos

HP pristato naujus verslo klasės stalinius kompiuterius

Bendrovė laimėjo 2008 m. Europos aukščiausio lygio vadovų skiriamą (angl. „CXOs‘ Choice“) geriausio prekės ženklo apdovanojimą už stalinių kompiuterių kokybę ir patikimumą.

HP pranešė išplečianti savo verslo klasės gaminių asortimentą nauja saugių bei galingų verslo klasės stalinių kompiuterių serija.
Bendrovė pristatė aukščiausios verslo klasės stalinių kompiuterių seriją „HP Compaq dc7900“. Šios serijos kompiuteriuose įrengti maitinimo šaltiniai, kurių naudingumas siekia iki 87 proc.(1) , ir įdiegtos naujos pažangiausios saugos funkcijos, kad jais būtų galima lengvai įveikti net pačias didžiausias darbo apkrovas.
„HP ir toliau kuria naujoviškus kompiuterijos sprendimus, padedančius verslui sėkmingai plėtoti veiklą. Naudodami patikimus, energiją taupančius gaminius, kuriuose įdiegtos papildomos saugos funkcijos, mūsų klientai galės visą savo dėmesį sutelkti į verslą, o ne į technologiją, vykdančią verslo operacijas“, – teigė Evelina Rimkienė, HP Asmeninių įrenginių grupės rinkodaros vadovė Baltijos šalims. – Pristatyti staliniai verslo klasės kompiuteriai pasižymi geresniu patikimumu, saugumu. Jais mūsų dideli bei maži klientai galės geriau vykdyti kasdienes savo verslo operacijas ir gauti galutinius rezultatus“.
Rugsėjo mėn. bendrovė „Frost & Sullivan“ suteikė bendrovei HP 2008 m. Europos aukščiausio lygio vadovų skiriamą (angl. „CXOs‘ Choice“) geriausio prekės ženklo apdovanojimą už stalinių kompiuterių kokybę ir patikimumą.
Atlikus nepriklausomą tyrimą, kurio niekas nerėmė ir kurį atliko „Frost & Sullivan“ konkurencingumo analizės paslaugų grupė, paaiškėjo, kad net 96 procentai HP klientų yra patenkinti HP staliniais kompiuteriais. Šį bendrą įvertinimą patvirtino ir HP klientų teiginiai, kad jie yra patenkinti HP klientų aptarnavimo kokybe ir verte (77 proc. respondentų yra labai arba iš dalies patenkinti šiais dalykais). Tai – išskirtinis HP prekės ženklo įvertinimas.
Be to, HP staliniai kompiuteriai pirmauja pagal „kokybės ir patikimumo“ rodiklį, kuris laikomas „pačiu svarbiausiu“ iš visų išbandytų stalinių kompiuterių rodiklių. Net 89 proc. aukščiausio lygio vadovų visoje Europoje kokybę ir patikimumą laiko „labai svarbiu“ kriterijumi, o dar 10 proc. – „iš dalies svarbiu“ kriterijumi.
„Klientai labai gerai vertina HP gaminius“, – teigia „Frost & Sullivan“ konkurencingumo analizės paslaugų direktorė Tonya Fowler. „Tyrimo, kurio rezultatai kalba patys už save, nugalėtojas aiškus – tai HP“
Patikimesnis, saugesnis ir veiksmingiau energiją naudojantis verslo klasės kompiuteris
Didžiausios mažmeninės prekybos įmonės biure ar ant generalinio direktoriaus stalo – naujasis „HP Compaq dc7900“ verslo klasės stalinis kompiuteris išsiskiria naujausia technologija, papildomomis saugumo, našumo ir energijos taupymo galimybėmis, kurios užtikrina daug didesnį patikimumo lygį.
Kadangi maitinimo šaltinių veiksmingumas siekia net iki 87 procentų(1), didesnė „dc7900“ galia dera su mažesniu neigiamu poveikiu aplinkai. „dc7900“ serijos kompiuteriai atitinka „ENERGY STAR® 4.0“ reikalavimus ir yra užregistruoti kaip „Electronic Product Environmental Assessment Tool“ (EPEAT™) auksinės kategorijos gaminiai. Įmonės, kurios siekia taupyti energiją, gali dar labiau sumažinti jos sąnaudas naudodamos „HP Power Manager“. „HP Power Manager“ sistema įgalina pritaikyti kompiuterio maitinimo nuostatas taip, kad būtų išgautas optimalus spartos ir taupumo derinys. Taip gerokai sumažinamos kompiuterių energijos sąnaudos ir neigiamas poveikis aplinkai.
Prie naujųjų „dc7900“ serijos kompiuterių galima prijungti du monitorius. Kompiuteriuose įrengtos VGA ir „DisplayPort“ sąsajos, todėl nebereikės pirkti grafinių plokščių su dvigubais išvadais. Jei reikia prijungti tris ar net keturis monitorius, į „dc7900“ kompiuterius galima integruoti naujausias grafinių plokščių ir monitorių technologijas. Be to, naudotojai gali naudoti tik vieno tipo grafinę plokštę abiejuose „PCI Express x16“ lizduose. Taip užtikrinamas didesnis našumas ir paprastumas.
Klientai taip pat gali rinktis „HP ProtectTools“ saugos paketą, kuriame yra dvi papildomos saugos priemonės. Šis paketas suteikia galimybę pritaikyti duomenų apsaugos lygį savo poreikiams. Viena iš papildomų saugos priemonių – vadinamasis „privatumo administratorius“ (angl. „Privacy Manager“) – leidžia saugiai siųsti ir priimti el. laiškus, pasirašytus elektroniniu parašu. Antroji priemonė – tai failų šalinimo įrankis (angl. „File Sanitizer“), kuriuo naudojantis galima lengvai ir visam laikui pašalinti duomenis iš kompiuterio prieš nutraukiant jo naudojimą.
Naujajame „HP Compaq dc7900“ taip pat įdiegta virtualizuota vykdomoji aplinka „HP Firefox Virtual Browser“, kovojanti su nepageidaujamu interneto turiniu, kuris gali patekti į kompiuterį, kai naršoma internete, ir vienu mygtuko spragtelėjimu pašalinanti nepageidaujamas programas. Ši prevencinė priemonė sumažina poreikį atlikti nuolatinį programų bei saugos nuostatų tikrinimą, taisymą ir įdiegimą iš naujo.
„HP Compaq dc7900“ verslo klasės staliniai kompiuteriai gali būti įrengti trijų tipų korpusuose – mažai vietos užimančiame ypač mažame (angl. „ultra-slim“) staliniame korpuse, mažame (angl. „small form factor“) staliniame korpuse, kurio mažas dydis optimaliai dera su išplėtimo galimybėmis, ir pastatomame (angl. „convertible minitower“) korpuse, kuris teikia daugybę išplėtimo galimybių.
Kainos ir pardavimo pradžia
Planuojama, kad „HP Compaq dc7900“ verslo klasės staliniai kompiuteriai pasirodys parduotuvėse visame pasaulyje rugsėjo 22 d., o jų pradinė pardavimo kaina bus nuo 1655 Lt(2) .Daugiau informacijos apie HP stalinių kompiuterių pasiūlymus galima rasti interneto svetainėje www.hp.com/go/desktops.

Apie HP
HP – tai didžiausia technologijų bendrovė pasaulyje, kuri tiekia spausdinimo ir asmeninės kompiuterijos produktus ir IT paslaugas, programinę įrangą ir sprendimus siekdama, kad technologijos būtų prieinamos individualiems vartotojams ir įmonėms. HP užbaigė bendrovės EDS įsigijimo procedūrą 2008 m. rugpjūčio 26 d. Daugiau informacijos apie HP (NYSE: HPQ) galima rasti interneto svetainėje http://www.hp.com/.

(1)Maitinimo šaltinio veiksmingumas priklauso nuo korpuso tipo. Ypač mažuose („ultra-slim“) korpusuose įrengtų maitinimo šaltinių veiksmingumas siekia 87 proc. Mažuose staliniuose („small form factor“) ir pastatomuosiuose („convertible minitower“) korpusuose įrengtų maitinimo šaltinių veiksmingumas siekia 85 proc.
(2)Kainos gali kisti priklausomai nuo šalies.

© 2008 m. „Hewlett-Packard Development Company, L.P.“. Čia pateikta informacija gali būti pakeista iš anksto apie tai neįspėjus. HP produktams ir paslaugoms suteikiamos tik tokios garantijos, kurios yra aiškiai apibrėžtos dokumentuose, pateiktuose kartu su atitinkamais produktais bei paslaugomis. Jokia čia pateikta informacija negali būti suprantama kaip informacija dėl papildomos garantijos. HP neatsako už šio dokumento technines ar redakcinio pobūdžio klaidas bei trūkumus.

2008 m. rugsėjo mėn.

Parašykite komentarą