Sportas

„Hesburger“ tapo oficialiu Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės rėmėju

Didžiausias restoranų tinklas Baltijos šalyse „Hesburger“ pasirašė rėmimo sutartį su Lietuvos krepšinio federacija ir papildė Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės partnerių gretas.
„Džiaugiamės pradėdami bendradarbiavimą su labiausiai mylima ir gerbiama sporto atstove Lietuvoje – nacionaline vyrų krepšinio rinktine. Malonu prisidėti prie šios komandos būsimų kovų ir pergalių. „Hesburger“ jau daugelį metų skatina rūpintis fiziniu aktyvumu ir sveikata, dažnai organizuoja sporto šventes bei įvairius fizinio aktyvumo renginius“, – kalbėjo „Hesburger“ regiono vadovė Vaida Kazėnienė.

„Krepšinis – viena geriausių Lietuvos vizitinių kortelių. Džiaugiamės, kad tai pripažįsta ir mūsų partnerėmis tampa tokios didelės tarptautinės kompanijos kaip „Hesburger“. Kartu judėsime į priekį ir sieksime pergalių kiekvienas savo srityse: mes – krepšinio, „Hesburger“ – verslo. Džiaugiuosi, kad tokių socialiai atsakingų įmonių kaip „Hesburger“ iniciatyvos padeda populiarinti sportą visoje Lietuvoje, taip pat prisideda prie jaunimo sportiškumo skatinimo“, – pasirašęs bendradabiavimo sutartį kalbėjo Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Arvydas Sabonis.

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė tęsia pasirengimą Europos krepšinio čempionatui, kuris rugsėjo 4 dieną prasidės Slovėnijoje. Kontrolinių rungtynių įvairių Lietuvos miestų arenose metu jau buvo galima pastebėti „Hesburger“ logotipą, dekoruojantį krepšio sieneles bei aikštę.

„Hesburger“ restoranų tinklas jau daugelį metų bendradarbiauja su sporto federacijomis visose trijose Baltijos šalyse bei Suomijoje. 2009 metais už ilgalaikį bendradarbiavimą Suomijoje sporto federacija apdovanojo „Hesburger“ įmonių tinklą „Metų partnerio” prizu.

Apie „Hesburger”
„Hesburger” – Suomijoje įsikūrusi šeimos bendrovė. Restoranų tinklas buvo įkurtas 1966 m., kai miestelyje Naantali buvo atidarytas grilio kioskas. Pirmasis „Hesburger“ restoranas duris atvėrė 1980 m. Turku, ir pamažu užkariavo vietinę rinką bei aplinkinius regionus. Iš viso bendrovėje dirba 6000 darbuotojų, veikia 393 „Hesburger“ restoranai. Lietuvoje bendrovė veikia nuo 2007 m., šiuo metu 34-juose restoranuose dirba 386 žmonės.

Parašykite komentarą