Kelionės

Helovyno vakarą „Wizz Air“ lėktuve Italijoje šoko zombiai

Ar kada įsivaizdavote, kad lėktuvą, kuriuo skrendate, galėtų užplūsti zombiai? Būtent taip spalio 31 d. vakarą nutiko „Wizz Air“ skrydžių iš Milano į Kataniją ir iš Katanijos į Milaną keleiviams: Helovyno naktį į jų lėktuvą įsiveržė šokantys zombiai.

Po skrydžių keleiviai savo socialinių medijų paskyrose komentavo:
„Neįtikėtina patirtis, buvo tikrai kraupu, nieko panašaus nesitikėjau!“
„Pirmą kartą gyvenime mačiau tokį unikalų šou!”
„Wizz Air“ man visada patiko, tačiau tokia patirtis visiškai nustebino – jie nuostabūs!”

Kai orlaivio salone pasigirdo vaiduokliška muzika, iki tol ramiai savo kėdėse sėdėję šokėjai pakilo iš savo vietų, atidengė itin realistiškai atrodančias kaukes ir pradėjo šokti. Niekas nematė, kaip zombiai sulipo į lėktuvą, todėl keleivių nuostaba buvo nesumeluota: žmonės filmavo kraupų šokį išmaniaisiais telefonais, vaikai krykštavo iš džiaugsmo. Laikydamiesi Helovyno tradicijų, po šokio zombiai visiems keleiviams dalino saldainius, taip dar labiau pradžiugindami vaikus.
Visus keleivius, kurie skrido šiais zombių lėktuvais, „Wizz Air“ ragina pasidalinti savo nuotraukomis ir vaizdo įrašais socialinių medijų kanaluose, naudojant grotažymę #wizzhalloween.
Jei nebijote, patys pamatyti zombių šou galite čia: https://www.youtube.com/watch?v=4J7RLm0CAV8.

Apie „Wizz Air“
„Wizz Air“ – sparčiausiai auganti žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Europoje, valdanti 144 Airbus A320 ir Airbus A321 orlaivio parką. „Wizz Air“ komanda, sudaryta iš aviacijos profesionalų, siūlo aukščiausio lygio aptarnavimą ir ypač mažų kainų skrydžių bilietus, kuriuos per 2021 finansinius metus (jie baigėsi 2020 m. kovo 31 d.) pirmuoju pasirinkimu įvardijo 40 mln. keleivių. „Wizz Air“ akcijos yra skelbiamos Londono vertybinių popierių biržoje (trumpinys – WIZZ). Neseniai aviakompanija pateko į dešimties saugiausių oro linijų bendrovių pasaulyje reitingą, sudarytą vienintelės pasaulio oro linijų saugos ir prekių vertinimo agentūros airlineratings.com. Taip pat gavo „2020 metų aviakompanijos“ apdovanojimą, kurį bendrovei suteikė „Air Transport Awards“. Šiuo apdovanojimu pripažįstami asmenys ir organizacijos, kurios išsiskyrė savo puikiais rezultatais, naujovėmis ir paslaugomis. Žurnalas „World Finance Magazine“ bendrovę pripažino tvariausia oro linijų įmone 2021 m.

Parašykite komentarą