Laisvalaikis

Gyvos Kalėdinės eglutės vazonuose – kur ir kodėl jas verta įsigyti?

Artėjant Šventoms Kalėdoms daugelis žmonių ieško gyvų eglučių, kurios džiugintų net ir atkeliavus pavasariui. Gyvos Kalėdinės eglutės vazonuose  – puikus pasirinkimas, nes praėjus didžiosioms metų šventėms galima jas persodinti, pavyzdžiui, sode ar nuosavo namo kieme. Galime patikinti, jog tikrai ne vienas medelynas Vilniuje Kalėdinės eglutės grožiu rūpinasi nuo pat jų pasodinimo – tinkamai jas laisto ir puosėlėja, kad kiekviena „surastų“ sau jaukius namučius. Todėl žaliaskares įsigyti iš minėtos vietos – saugu ir patikima. O ir Kalėdinės eglutės kaina yra visiems prieinama. Šiame straipsnyje  atskleisime kokių veislių yra gyvos Kalėdinės eglutės vazonuose ir į ką būtina atkreipti dėmesį jas renkantis. Aptarsime gražiausių metų švenčių puošmenos geriausią kainą.

Gyvos Kalėdinės eglutės vazonuose – kokios jų veislės ir į ką būtina atkreipti jas renkantis šiuo atveju?

  • Lietuviška paprastoji eglutė;
  • Baltoji eglutė;
  • Sidabrinė eglutė;
  • Dygioji eglutė;
  • Serbinė eglutė.

Renkantis šio tipo Kalėdines eglutes (vazonuose), būtina atkreipti dėmesį į:

  • Tik tos eglutės, kurios yra iškastos taisyklingai, tik tuo metu, kai galima tai daryti (rugsėjo–spalio mėnesiais), turi galimybę prigyti;
  •  Kuo didesnė eglutė, tuo didesnis šaknynas turi būti paliktas, kad ji galėtų prigyti;
  •  Jeigu matote didžiulę eglę mažame vazonėlyje – tai ženklas, kad jos šaknys paliktos tikrai mažos, todėl šansų jai prigyti nelabai ir lieka;
  • Geriausia rinktis eglutę iš medelyno arba iš prekybos vietos, kuri parduoda sodinukus iš medelyno Vilniuje. Tada galite tikėtis, kad eglės šaknų sistema bus maksimaliai išsaugota, kaip ir bet kurio kito augalo, kuriuos tas medelynas augina.

Grįžtant prie veislių klausimo, eglutę vazone, skirtą persodinimui, rinkitės ne pagal šiandieninį grožį, o kaip sodinuką. Iš anksto numatykite vietą sklype, kur vėliau persodinsite, pasidomėkite veislės pavadinimu, kokio aukščio užaugs. Kiekvienas medelynas Vilniuje  suteiks Jums gerokai daugiau pasirinkimų negu tai, ką matote prekybos aikštelėje. Yra eglių ir melsvais spygliais, ir visai žemų, augančių lėtai.

Kokia gyvų Kalėdinių eglučių vazonuose kaina yra geriausia?

Geriausias medelynas Vilniuje Kalėdines eglutes visada pasiūlys už priimtiniausią visiems kainą. Šios rūšies (vazonuose) eglutės kaina prasideda nuo 16.99 eurų. Na, o jei nenorite vaikščioti ir ieškoti savo Kalėdinės gražuolės medelyne Vilniuje, Kalėdinės eglutės ieškokite internetu, ten jos vos nuo 7 eurų.

Apibendrinant, teigiame, gyvos Kalėdinės eglutės vazonuose skirtos tiems, kurie nori kuo ilgiau jomis gėrėtis ir džiaugtis. Kiekvienas medelynas Vilniuje Kalėdines eglutes padės pasirinkti tinkamiausias, tačiau įsidėmėkite ir mūsų patarimus. Tiek įsigyjant realiai, tiek internetu – Kalėdinės eglutės kaina tikrai „nesikandžioja“. Išsirinkite sau gražiausią eglę vazone ir gėrėkitės ja ne tik per šventes!

Parašykite komentarą