Įvairenybės

Gyventojai ir per karantiną aktyviai praneša apie galimus aplinkosaugos pažeidimus

Gruodžio 7–13 d. Aplinkos apsaugos departamento Pranešimų priėmimo tarnyba apie galimus pažeidimus gavo 366 pranešimus. Iš ne darbo metu gautų 37 pranešimų 25 pasitvirtino.

Pranešimų priėmimo tarnybos darbuotojams apie žvejybos pažeidimus pranešta 21 kartą, apie medžioklės – 30. Dėl netinkamo atliekų tvarkymo kreiptasi 23 kartus, atliekų deginimo 27, nuotekų – 8, vandens taršos – 10, pakrantės apsaugos juostų pažeidimų – 4, neteisėtų kirtimų – 9, oro taršos – 7, kitų pažeidimų ir konsultacijų – 16.

Apie į autoįvykius pakliuvusius laukinius gyvūnus praėjusią savaitę kreiptasi 148 kartus (ankstesnę savaitę tokių pranešimų buvo 182), dėl kitų įvykių su gyvūnais – 33 kartus.

Reaguodami į pranešimus apie galimus pažeidimus aplinkosaugos pareigūnai ne darbo metu patikrinti informacijos vyko 37 kartus, 25 iš jų pasitvirtino.

Apie žvejybos pažeidimus buvo pranešta 14 kartų (10 pasitvirtino), 5 kartus buvo pranešta apie medžioklės pažeidimus (4 pasitvirtino). Dėl atliekų deginimo kreiptasi 3 kartus (nepasitvirtino), oro taršos – 3 (1 pasitvirtino), nuotekų – 2 (pasitvirtino), vandens taršos – 5 (4 pasitvirtino), neteisėtų kirtimų – 1 (pasitvirtino), kitų pažeidimų – 4 (3 pasitvirtino).

Aplinkos apsaugos departamento pareigūnai dėkoja visiems už pagalbą ir pranešimus apie galimus pažeidimus.

Apie aplinkos apsaugos pažeidimus galite pranešti telefonu 112 arba AAD Pranešimų priėmimo tarnybos telefonu (8 5) 273 2995.

Pranešimą paskelbė: Jurgita Jasiūnienė, Aplinkos apsaugos departamentas prie Aplinkos ministerijos

Parašykite komentarą