Laisvalaikis

Grožis ir pasitikėjimas savimi – tai susiję

Sakoma, kad atpažinti savimi pasitikinčią moterį nėra sunku. Ji visuomet pasitempusi, stilingai apsirengusi ir subtiliai pasidažiusi. Kosmetikos ir parfumerijos tinklo „Douglas“ grožio ekspertė Jūratė Kurilienė sako, kad pasitikėjimas savimi pirmiausia kyla iš vidaus, tačiau jausdamosi gražios jį tik sustipriname. Štai keli grožio ekspertės patarimai, kaip atsipalaiduoti po sunkios dienos ir įkvėpti sau pasitikėjimo.

Pasilepinkite malonumo akimirkomis. Varginančių dienų pasitaiko kiekvienam, tačiau ir tokiomis dienomis nusipelnėme pasilepinti. „Patiriant stresą kenčia ir mūsų organizmas, taip pat ir oda bei plaukai. Todėl po sunkios dienos turėtume atpalaiduoti ir mintis, ir kūną bei palepinti odą, kuri žiemą yra ypač jautri neigiamam aplinkos poveikiui“, – sako J. Kurilienė. Anot jos, atsipalaiduoti padės aromatinga vonia ir raminanti dušo želė ar aliejus, praturtinti levandų, vynuogių, jūros dumblių ekstraktais ar kvapiais aliejais. „Ypač žiemą nereikėtų pamiršti veido odos ir ją reguliariai palepinti intensyviai drėkinančia veido kauke. Galima rinktis ir specialią naktinę kaukę, kurios veikliosios medžiagos atstato prarastą odos drėgmę mums miegant. Svarbu atminti, kad gražia ir sveika oda džiaugsimės tik ja besirūpindamos“, – sako „Douglas“ grožio ekspertė.

Skleiskite pasitikėjimą. „Įrodyta, kad malonūs kvapai sukelia geras emocijas, o tinkamai pasirinktas aromatas gali įkvėpti ryžto ir pasitikėjimo savimi. Todėl, ruošiantis svarbiam susitikimui ar pasimatymui, mėgstami kvepalai gali padėti nugalėti jaudulį ir pasisemti naujų jėgų“, – sako ekspertė. Pasak jos, ieškant patinkančio aromato reikėtų vadovautis keliomis universaliomis taisyklėmis. „Pirma, svarbu neskubėti ir leisti sau išbandyti kuo įvairesnių kvapų – nuo subtilių gėlių aromatų, pavyzdžiui, mados namų „Carven“, iki itin išskirtinių ar net ekstravagantiškų – kaip parfumerijos kūrėjų „Sisley Paris“, kvapų. Dėmesį patraukusį aromatą reikėtų išbandyti ant odos, kad atsiskleistų visos jo natos. Ir nors dažnai esame linkusios rinktis panašaus tipo kvapus, netikėti atradimai gali maloniai nustebinti“, – patarimais dalijasi J. Kurilienė.
Rūpinkitės plaukų grožiu. Atlikta nemažai tyrimų, kurių rezultatai atskleidė, jog tiek moterys, tiek vyrai grožį sieja su sveikais ir išpuoselėtais plaukais – štai kodėl patinkanti šukuosena ir žvilgančios sruogos akimirksniu įkvepia pasitikėjimo savimi. „Norint džiaugtis sveikais ir spindinčiais plaukais reikia pasirūpinti tinkama jų priežiūra, ypač žiemą. Deja, tam nepakanka tik plaukų šampūno ir kondicionieriaus, būtina reguliariai naudoti plaukų kaukę, serumą. Norint atkurti pažeistus plaukus prireiks kantrybės, tačiau iki tol sveiko blizgesio plaukams akimirksniu suteiks žvilgesio teikiantis purškiklis, pavyzdžiui „Douglas – Style&Shine High Gloss Spray“, kuris taip pat saugo nuo plaukų elektrinimosi ir UV spindulių“, – sako „Douglas“ ekspertė.
Naudokite kokybiškas makiažo priemones. „Makiažo priemonės skirtos ne tik maskuoti smulkius trūkumus, bet ir paryškinti natūralius veido bruožus, todėl nenuostabu, kad pasidažiusios lūpas ar blakstienas jaučiamės gražesnės. Vis tik, geriau turėti kelias patikimas, nei daugybę abejotinos kokybės makiažo priemonių. Pavyzdžiui, vieno buteliuko makiažo pagrindo pakanka iki 6 mėnesių, todėl investicija į žinomą aukštos kokybės priemonę tikrai atsiperka. Beje, tam visai nebūtina išleisti daugybės pinigų, nes profesionalios dekoratyvinės kosmetikos, pavyzdžiui – „NYX“, galima įsigyti už išties prieinamą kainą“, – sako Jūratė Kurilienė. Anot jos, kiekvienos moters kosmetinėje turėtų atsirasti vietos kokybiškam makiažo pagrindui, drėkinančiam lūpų balzamui ar blizgiui ir skaistalams bei blakstienų tušui.
Grožio ekspertė pataria išbandyti
Mėgstančios pasilepinti aromatinga vonia gali išbandyti natūralios kosmetikos „Attirance“ dušo aliejų, praturtintą natūraliu migdolų aliejumi. Deja, šiuolaikinės moterys yra itin užimtos, todėl ir grožio procedūros nuo šiol taupo laiką – „Sampar“ kosmetikos kūrėjų nakčiai skirta kaukė „So Much To Dew Midnight Mask“, veikdama miego metu, efektyviai atkuria prarastą drėgmės pusiausvyrą. Pažeistiems plaukams rekomenduojama naudoti intensyvaus poveikio atkuriantį šampūną, pavyzdžiui, iš „Collistar“ intensyvios priežiūros priemonių linijos. Renkantis dekoratyvinę kosmetiką, pirmenybė turėtų būti teikiamam kokybei, ypač įsigyjant pagrindines makiažo priemones. Pavyzdžiui, „NYX“ makiažo pagrindas „High Definition Foundation“, padeda sukurti idealiai lygios odos efektą. Sveiko rausvumo skruostams suteiks skaistalai, tačiau juos renkantis taip pat svarbu kokybė. Lietuvišką žiemą, puikiai tiks dviejų atspalvių „Sisley“ skaistalai.

Parašykite komentarą