Studijos

Geros naujienos studentams: perstoti į VU iš kitų aukštųjų mokyklų bus paprasčiau

Gegužės 22 d. Vilniaus universiteto (VU) Senatas priėmė nutarimą, kuriuo palengvino sąlygas geriausiems studentams iš visų Lietuvos aukštųjų mokyklų pereiti studijuoti į VU.

Po to, kai Lietuvos edukologijos universitetui buvo sustabdyta teisė vykdyti studijas, VU padaliniai sulaukia vis daugiau studentų, norinčių pereiti studijuoti į VU, užklausų. Siekiant panaikinti administravimo krūvį padaliniuose, suvaldyti norinčiųjų studijuoti VU srautą ir palengvinti perėjimo procesą patiems studentams, priimtas sprendimas taikyti lengvesnes sąlygas.

Pagal naująją tvarką studentas pereiti į VU gali net jeigu studijų programos skiriasi daugiau nei 15 kreditų. Pakeitę studijų programą, susidariusius dalykų skirtumus studentai galės išlyginti iki savo studijų pabaigos. Tai jie galės padaryti susidarę individualų studijų planą arba studijų sutartį klausytojo statusu, rašoma Senato nutarime.

Prašymus pereiti studijuoti į VU svarstys VU Priėmimo komisija. Visiems, norintiems pereiti studijuoti į VU, bus taikomos vienodos sąlygos. Studentai, norintys gauti daugiau informacijos apie perėjimo procesą, gali kreiptis į VU akademinius konsultantus.

Pranešimą paskelbė: Aurelija Andriekutė, Vilniaus universitetas

Parašykite komentarą