Verslas

Geroms idėjoms padės tapti verslu

Žiūrimiausia televizija TV3 kartu su „Modern Times Group“ įkurta ne pelno organizacija „Reach for Change“ Lietuvoje pradeda įgyvendinti naują unikalų socialinį projektą „Talentas keisti“. Jo esmė – atrasti žmones, kurių veikla kuria gražesnį pasaulį vaikams, ir padėti jiems sukurti socialinį verslą.

„Šis projektas iš kitų išsiskiria tuo, kad ieškosime žmonių, kurie žino kaip savo veikla gali pagelbėti vaikams, ir tų, kurie jau veikia. Tokioms idėjoms įgyvendinti skirsime ir finansinę, ir ekspertinę, ir viešinimo paramą, kad iš jų išaugtų prasmingas socialinis verslas. Kitaip tariant, būsime tie, kurie prilaikysime dviratį norintiems išmokti juo važiuoti, o išmokusius paleisime riedėti savarankiškai dalinantis gerais darbais“, – sako Laura Blaževičiūtė, UAB „TELE-3“ generalinė direktorė.

Jau nuo šiandien kiekvienas žinantis, kaip jo idėja gali prisidėti prie vaikų gerovės, ir norintis ją įgyvendinti gali ją užregistruoti TV3 interneto puslapyje www.tv3.lt/talentaskeisti. Tai padaryti reikia iki š. m. liepos 1 d. Iš pateiktų idėjų su visuomenės pagalba bus išrinkta viena, o jos autoriui, turinčiam talentą keisti, bus skirta visapusė parama socialiniam verslui sukurti ir plėtoti. Priklausomai nuo idėjos, jos sumanytojui gali būti skirtas finansavimas ir kita ekspertinė parama nuo 1 iki 5 metų. Užaugintas socialinis verslas tęs veiklą savarankiškai.

Projektą kartu įgyvendinančios „Reach for change“ organizacijos įkūrėja ir vadovė Sara Damber sako su nekantrumu laukusi šio projekto Lietuvoje. „Džiaugiamės, kad priklausydami vienai MTG* šeimai, kartu su TV3 pradedame šį prasmingą projektą. Tikiu, kad Lietuvoje atrasime sumanių, drąsių ir entuziastingų žmonių, kurie turi fantastiškų minčių kaip kurti gražesnį pasaulį vaikams“, − sako S. Damber.

Panašius projektus „Reach for Change“ šiuo metu jau įgyvendina trijuose pasaulio žemynuose (tokiose šalyse kaip Švedija, Čadas, Kongo Demokratinė Respublika, Rusija, Gana, Ruanda, Senegalas, Tanzanija). Nuo 2014 metų prie jų prisijungia ir Danija, Estija, Latvija, Lietuva, Norvegija, Kazachstanas, Čekija ir Bulgarija.

*„Reach for Change“ yra „Modern Times Group“ (MTG) ir Saros Damber įkurta nevyriausybinė organizacija. MTG Lietuvoje priklauso žiūrimiausia televizija TV3, taip pat TV6 ir TV8 kanalai, televizija internete TV3 Play, videožinių portalas www.zinios.lt, radijo stotis „Power hit Radio“ bei Viasat kanalų grupė.

Daugiau informacijos apie dalyvavimą projekte galima rasti www.tv3.lt/talentaskeisti. Papildomos informacijos apie „Reach for Change“ veiklą galima rasti www.reachforchange.org

Parašykite komentarą