Darbas ir karjera

Geriausią rašto darbą parengusiam studentui – nepamirštamos atostogos

Studentai, parengę geriausią darbą užsienio investicijų, agrarinės politikos, alternatyviosios energetikos bei įmonės veiklos procesų optimizavimo temomis – šiemet gali laimėti kelialapį, kuris suteiks 2 asmenims 3 naktų nakvynę su pusryčiais svečių namuose „Vila Rosa“ Palangoje. Šį paskatinimą studentams įsteigė labdaros ir paramos fondas „Jauniems“ bei įmonių grupė „Arvi“.

„Lietuvoje nuolat kalbama apie tai, kad mokslo įstaigos turėtų labiau bendradarbiauti su verslu, rengti studentus, gebančius dirbti besikeičiančioje aplinkoje ir aiškiai suvokiančius šiandieninius verslo įmonių iššūkius. Tokie, konkrečių įmonių steigiami paskatinimai, mūsų nuomone, prisideda prie tokio bendradarbiavimo skatinimo“, – sako Arnas Marcinkus, fondo „Jauniems“ vadovas.

Pasak jo, rengdami rašto ar baigiamuosius darbus konkrečiai įmonei aktualia tematika, studentai gali geriau įsigilinti tiek į pačią įmonę, tiek ir į jai tenkančius iššūkius bei bendrą verslo praktiką. Tikėtina, kad vėliau tokie jauni žmonės bus labiau pasirengę darbo rinkai ir greičiau ras savo vietą joje.

Fondo „Jauniems“ bei įmonių grupės „Arvi“ įsteigtas paskatinimas šiemet bus skirta studentams, parengusiems darbą viena iš konkurso temų bei gavusiems už šį darbą savo mokslo institucijos įvertinimą. Studentai kviečiami rengti darbus, kurie atitinka vieną iš konkursinių kategorijų: užsienio investicijų aplinka arba agrarinė politika ne Europos Sąjungos šalyse; alternatyvioji energetika; konkrečios „Arvi“ grupės įmonės valdymo ir/arba veiklos procesų optimizavimas, veiklos tobulinimas, rinkos analizė.

„Studentai, pretenduojantys į „Arvi rašo darbų“ konkurso prizą, gali kreiptis į kompanijos darbuotojus dėl konsultacijų ir pagalbos. Grupės įmonėse dirbantys profesionalai jiems suteiks darbo rašymui reikalingą ir su įmonės veikla susijusią informaciją, pasidalins savo nuomone bei atsakys į klausimus. Tikimės, jog tai padės studentams geriau įsigilinti į konkrečias verslo įmonių sritis, geriau jas suvokti“, – sako A.Marcinkus.

„Arvi rašto darbų“ konkurso prizą siekiantys gauti studentai, turėtų iki 2012 m. liepos 9 d. pateikti savo mokslo institucijos įvertintą darbą. Rašto darbai turi būti siunčiami adresu: Lietuvos jaunimo organizacijų taryba, Didžioji g. 8-5, LT-01128 Vilnius (ant voko nurodyti – „ARVI rašto darbų konkursui“). Konkursui taip pat gali būti pateikta ir elektroninė darbo versija el. paštu stipendija@jauniems.lt.

Konkurso nuostatus, detalizuotas konkursines temas ir anketą konsultacijoms galima rasti interneto tinklalapyje www.jauniems.lt.

Rašto darbų konkursą studentams rengia labdaros ir paramos fondas „Jauniems“ bei UAB „Arvi“ ir ko. Iniciatyva įgyvendinama pagal projektą „Vartai: įmonių socialinės ir aplinkosauginės inovacijos“. Projektą finansuoja Europos socialinis fondas, įgyvendina Jungtinių Tautų vystymo programa Lietuvoje, kartu su Lietuvos verslo darbdavių konfederacija, Profesine sąjunga „Solidarumas“ bei Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centru.

Parašykite komentarą