Transportas

GEFCO stiprina savo „Overseas“ padalinio tinklą – steigia naują centrą Frankfurte

Logistikos kompanija GEFCO, turinti didžiulę sudėtingų tarpžemyninių srautų valdymo patirtį, investuoja į naują oru gabenamų krovinių centrą Vokietijos miesto Frankfurto oro uoste. Naujoji krovinių gabenimo oru platforma sustiprins kompanijos GEFCO „Ovesrseas“ padalinio tinklą, kurį sudaro 80 centrų ir sandėlių visame pasaulyje.
GEFCO siekia prisitaikyti prie klientų gamybinių poreikių, palengvinti jų prekybines operacijas jų strateginės plėtros zonose. Tai yra vienas iš GEFCO daugiarūšių transporto sprendimų, kurie yra pritaikyti individualiai kiekvienam kompanijos klientui, veikiančiam įvairiuose pramonės sektoriuose.

Eina žingsnis į žingsnį su pramonės srautų globalizacija

Naujasis oru gabenamų krovinių centras, esantis prie Frankfurto tarptautinio oro uosto, leidžia GEFCO Grupei skraidinti krovinius įvairiais oro transporto maršrutais ir savo klientams teikti įvairius paslaugų variantus. Tokia galimybė atsiranda todėl, kad Frankfurtas užima svarbią poziciją tarp Europos oro uostų, užsiimančių krovinių pervežimu oru.

Šiame oro uoste yra tvarkomi iš visų pasaulio vietų gaunami oru gabenami kroviniai, vėliau kroviniai transportuojami į jų paskirties vietas visame pasaulyje, ypač Vokietijoje arba Rytų Europoje. Frankfurte įsikūręs centras turi puikią prieigą prie oro, geležinkelio ir kelių transporto. Vienas iš šio centro privalumų yra tai, kad jis yra labai geroje vietoje ir pasižymi modernia infrastruktūra.

Tiekimo grandinės valdymas – optimizuotas

Kaip ir kiti centrai, esantys Paryžiuje, Šanchajuje ir Honkonge, naujasis centras ėmėsi svarbiausių pramonės srities užduočių: siūlo lanksčius sprendimus, optimalias kainas visoje tiekimo grandinėje, sutrumpintą pristatymo laiką ir kompleksinį krovinių srautų valdymą per visą pasaulį.

Turėdama krovinių gabenimo oru centrą Frankfurte GEFCO gali savo tarptautiniams klientams, ypač iš NVS (Nepriklausomų valstybių sandrauga) šalių, pateikti konkurencingą ir patikimą pasiūlymą, nes gali vienoje vietoje sugrupuoti importui ir eksportui naudojamą transportą.

Integruotos paslaugos

Frankfurte kompanija GEFCO siūlo pridėtinę vertę teikiančias paslaugas, tokias, kaip muitinės įforminimo procedūros, taip pat sprendimus, kurie yra pritaikyti specialiai kompanijos klientams, savo veiklą vykdantiems įvairiuose pramonės sektoriuose, pavyzdžiui, automobilių, gamybos, sveikatos priežiūros ir greito apyvartumo prekių.

Grupė taip pat siūlo transporto sprendimus, pritaikytus sunkiems ir didelių gabaritų kroviniams.

„Esame viena didžiausių ir svarbiausių tarptautinės logistikos kompanijų, todėl dirbame pagal pažangiausius logistikos sprendimus, tokiu būdu padėdami savo klientams vykdyti plėtrą tarptautiniu mastu, – sakė GEFCO Krovinių gabenimo oru generalinis direktorius Marc Motschmann. – Mūsų platforma, esanti Frankfurto oro uoste, padeda mums labai gerai įgyvendinti augimo strategiją Centrinėje ir Rytų Europoje, nes ji pasižymi modernia infrastruktūra, kurios dėka galime greičiau atlikti krovinių perdavimo gavėjams procesus, užtikrinti trumpą užsakymų vykdymo laiką ir pilną paslaugų spektrą”.

Kompanija GEFCO turi 80 centrų ir sandėlių tinklą, kuris apima visus žemynus, todėl gali pasiūlyti visapusiškus krovinių gabenimo nuo durų iki durų jūros ir oro transportu sprendimus. Dėl šių sprendimų kompanijos klientai savo veiklą gali vystyti strateginės plėtros zonose.

GEFCO Grupė pasikliauja savo unikalia IT sąsaja, kurią pasitelkusi kontroliuoja kasdienį krovinių gabenimą į šimtus šalių ir miestų. Dėl šios sąsajos kompanijos klientai ir tarpininkai gali realiu laiku sekti, kur yra jų kroviniai. Trečdalį savo investicijų kompanija GEFCO skiria informacinėms sistemoms, kad galėtų savo klientams pateikti visą informaciją, susijusią su kompanijos atliekamomis operacijomis: galimybė žinoti krovinio buvimo vietą, krovinio pristatymo faktą, neatitikimus, jei yra ir t.t.

Rekomenduojame
 
EMU Australia Magical Unicorn Walker Pale Pink 18M+
 
ALTERCORE 552 Black 37
 
Laundry Soap Méga Propre Audinių skalbiklis, 1000ml
 
REIMA Kuhmoinen Pale Rose 86
 
REIMA Tukeva Black 39

Parašykite komentarą