Transportas

„GEFCO Prancūzija“ pradeda naujus tarptautinius maršrutus į Vokietiją ir Rytų Europą

„GEFCO Prancūzija“ dabar siūlo naujus tarptautinius maršrutus iš Île-de-France ir Pietvakarių regionų į Vokietiją ir Centrinę Europą. GEFCO, stengdamasi, kad klientams, kurie nuolat vyksta į Vokietiją ir Centrinę Europą, būtų patogiau, tiesia naujus maršrutus iki Berlyno, Dortmundo, Hamburgo ir Miuncheno, taip pat labiau į rytus nutolusių miestų, tokių, kaip Praha, Bratislava, Varšuva ir Krokuva. Kelis kartus per savaitę planuojama išvykti iš Paryžiaus regiono Gennevillierso ir Pietvakarių regiono Tulūzos.

Klientams bus siūlomos lanksčios kainos, atsižvelgiant į krovinio svorį ir padėklų skaičių, be to, bendraujant per vieną tarnybą, klientus bus lengviau tinkamai aptarnauti ir optimaliai valdyti jų srautus. Svarbu tai, kad kiekvienam maršrutui yra skiriamas vadinamasis pilotas.

„Šie maršrutai užbaigia GEFCO tarptautinę dalinių krovinių sistemą. Ją sudaro 145 tarpusavyje susijusios bazės, išsibarsčiusios visoje Europoje. Ši sistema užtikrina, kad būtų reguliariai kasdien judama 70 krypčių, vedančių iš Prancūzijos“, – teigia „GEFCO Prancūzijos“ Pardavimų ir rinkodaros direktorius Richardas Saliba (Richard Saliba).

Parašykite komentarą