Transportas

GEFCO Čekijoje atidaro naują logistikos centrą

GEFCO filialas Čekijos Respublikoje atidarė naują logistikos centrą netoli Prahos, Jažlovice mieste. Su šia nauja vieta GEFCO stiprina savo pozicijas Rytų Europoje ir pačioje Čekijoje, kurioje jau yra bazės Brno, Ostravoje ir Kolyne.

Naujoji 12 500 kvadratinių metrų logistikos platforma turi 24 skyriaus duris ir 4 pagrindinius įėjimus. Ji veiks kaip regioninis grupavimo centras ir padės GEFCO optimizuoti paslaugas.

GEFCO Logistikos vadybininkas Čekijos Respublikoje Wilfried Catalanotti pabrėžia, kad Jažlovice logistikos centras gamintojams gali pasiūlyti daug logistinių sprendimų: kryžminio prijungimo, sandėliavimo, užsakymų paruošimo ir paskirstymo.

„Sukoncentruodami savo veiklas viename logistikos centre galėsime patobulinti teikiamų paslaugų kokybę“, – sako W. Catalanotti.

GEFCO taip pat pranešė, kad Austrijoje teikia transporto ir logistikos paslaugas automobilių dalių tiekėjui „Georg Fischer“, kurio padalinio, esančio Žemutinės Austrijos mieste Herzogenburge, aptarnavimui pritaikė keletą specialių logistinių sprendimų.

GEFCO iš Herzogenburgo padalinio gabena automobilių dalis (alkūninius, kumštelinius velenus); GEFCO darbuotojų komandos siekdamos užtikrinti pirmos klasės paslaugas naudoja specialią IT sąsają, optimizuojančią transporto srautus.

„Mūsų gebėjimas taikyti naujus sprendimus reiškia, kad galime teikti specialiai pritaikomus sprendimus savo klientams. Faktas, kad mes turime daug savo vilkikų, reiškia, kad galime „George Fischer“ suteikti lanksčias paslaugas ir laikytis numatytų terminų“, – tvirtina GEFCO Austrija Sausumos paslaugų vadybininkas Michael Brandl.

Parašykite komentarą