Studijos

Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos abiturientams įteikti brandos atestatai

Penktadienio popietę Gargždų Šv. arkangelo Mykolo bažnyčioje būriavosi „Vaivorykštės“ gimnazijos 23-iosios laidos abiturientai – čia vyko iškilminga brandos atestatų įteikimo šventė.

Abiturientus pasveikino Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotoja Audronė Balnionienė, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Rasa Petrauskienė, Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos narys, Švietimo kultūros ir sporto komiteto pirmininkas Vaclovas Macijauskas, Švietimo skyriaus vedėjas Algirdas Petravičius, jo pavaduotoja Nijolė Gotlibienė, jaunimo reikalų koordinatorė Adelija Radžienė, taip pat mokyklos bei tėvų bendruomenių atstovai.

Vicemerė Audronė Balnionienė džiaugėsi, kad abiturientai žengia į naują gyvenimo etapą, kuris veda link svajonių išsipildymo. „Svajonės kurią žmoniją ir daro mus laimingus. Kuo daugiau mūsų šalyje ir pasaulyje bus laimingų žmonių, tuo sėkmingesni būsime“, – kuo daugiau svajoti linkėjo mero pavaduotoja Audronė Balnionienė.

Sėkmės, sveikatos ir pasiekimų moksleiviams palinkėjo Administracijos direktoriaus pavaduotoja Rasa Petrauskienė. „Lyg žinių pripildyti laivai išplaukiate iš mūsų uosto. Aplankysite daug kitų gražių uostų, vietų, patirsite naujų dalykų. Bet linkiu visiems grįžti į savo uostą – Gargždus“, – kalbėjo Administracijos direktoriaus pavaduotoja.

Gargždų „Vaivorykštės“ gimnaziją šiemet baigė 176 dvyliktokai, su pagyrimu du – Rokas Vaitkus ir Matas Vilimas.

Šimtukus iš valstybinių brandos egzaminų gavo 11 Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos abiturientų: Rokas Vaitkus (anglų k., fizika ir matematika), Antanas Žvinklys (anglų k., fizika ir matematika), Vytautas Valaitis (anglų k. ir informacinės technologijos), Matas Vilimas (anglų k. ir matematika), Dominykas Plesevičius (anglų k. ir matematika), Vilius Beniušis (anglų k.), Gintautė Bitkerytė (anglų k.), Rokas Cirtautas (anglų k.), Liudvika Jurgulytė (anglų k.), Vesta Rugilė Nausėdaitė (anglų k.) ir Toma Stroputė (anglų k.). Jiems įteikti Savivaldybės padėkos raštai.

Apdovanoti ir dvyliktokai, geriausiai išlaikę lietuvių kalbos ir literatūros valstybinį brandos egzaminą: Rokas Vaitkus, Vytautas Valaitis, Robertas Macius, Goda Misiukonytė, Greta Moliakovaitė, Gabrielė Steputytė, Karolina Urbaitė, Rugilė Žilevičiūtė ir Toma Tamošauskaitė.

Be to, Rugilei Žilevičiūtei įteikta padėka už aktyvią visuomeninę veiklą jaunimo politikoje, garsinant gimnaziją ir Klaipėdos rajoną, o Vytautui Valaičiui – už pasiekimus videografijos, fotografijos ir muzikos srityse.

Taip pat Robertas Macius, Ieva Žemgulytė, Jokūbas Karnauskas, Paulius Burba, Aistė Vengalytė bei Monika Bambalaitė gavo Klaipėdos rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos padėkas.

Šventės metu jau vienuoliktą kartą Klaipėdos rajono laikraščio „Banga“ iniciatyva išrinkti 5 geriausiai valstybinius brandos egzaminus išlaikę abiturientai, kuriems įteiktos UAB „Neo Group“ 400 eurų premijos. Rokui Vaitkui, Antanui Žvinkliui, Matui Vilimui, Vytautui Valaičiui ir Gabrielei Steputytei jas įteikė laikraščio „Banga“ redaktorė Vilija Butkuvienė ir UAB „Neo Group“ generalinis direktorius Ruslanas Radajevas.

Naujienų portalas „Mano Gargždai“ penktą kartą 200 eurų premiją įteikė veikliam abiturientui. Už kūrybiškumą, savanorystę, pilietiškumą, aktyvų dalyvavimą įvairiose veiklose premija skirta Ievai Žemgulytei.

Šventėje ne tik įteikti brandos atestatai, bet ir atsisveikinta su 27-erius metus gimnazijai vadovavusia direktore Irena Pintveryte. Už ilgametį nuoširdų ir atsakingą darbą jai įteikti LR švietimo, mokslo ir sporto ministerijos  bei Klaipėdos rajono savivaldybės padėkos raštai, o moksleiviai ir pedagogai dėkojo gausiais plojimais.

Pranešimą paskelbė: Rita Rapalienė, Klaipėdos rajono savivaldybės administracija

Parašykite komentarą