Transportas

„flyLAL” siūlo elektroninę registraciją ir oro uoste

Plėtodama elektronines paslaugas skrydžių bendrovė „flyLAL” savo keleiviams pasiūlė patogią naujovę – suteikė galimybę užsiregistruoti į skrydį elektroniniu būdu jau atvykus į oro uostą. Šiuo tikslu Tarptautinio Vilniaus oro uosto keleivių išvykimo salėje įrengtas elektroninės registracijos terminalas.

„Savo keleiviams pasiūlėme dar vieną naujovę, kuri itin populiari didžiuosiuose pasaulio oro uostuose, – elektroninės registracijos terminalą. Tikimės, kad tai paskatins keliaujančius „flyLAL” skrydžiais aktyviau naudotis elektroninės registracijos galimybėmis, nes tai gerokai sutaupo laiko, nereikia laukti eilėse ir galima pačiam pasirinkti patinkančią vietą lėktuve”, – apie įdiegtą naujovę pasakoja „flyLAL” generalinis direktorius Vytautas Kaikaris.

„flyLAL” keleiviai jau beveik metus laiko gali registruotis į skrydį adresu http://www.flylal.com/checkin. Dabar tai bus galima padaryti ne tik prisėdus prie kompiuterio, bet ir naudojantis oro uoste pastatytu terminalu, kuris yra išvykimo salėje prie informacinio centro. Registruotis galima prieš pat išvykstant, bet ne vėliau kaip viena valanda iki išskridimo.

„Internetu į skrydį kol kas registruojasi tik 5-10 proc. keleivių, tačiau vis daugiau žmonių atranda ir palankiai vertina šios paslaugos teikiamus privalumus, – sako Vytautas Kaikaris. – Mes tikimės, kad jau po pusmečio elektroniniu būdu į skrydžius registruosis iki 30 proc. keleivių”.

Kaip teigia nacionalinės oro bendrovės vadovas, elektroniniu būdu dažniau registruojasi verslo atstovai. Ši tendencija visai suprantama, nes būtent jiems yra itin svarbus laiko faktorius. Šiuo atveju keleiviai įvertina, kad užsiregistruoti internetu yra kur kas greičiau, atvykus į oro uostą belieka atiduoti bagažą arba, keliaujant be bagažo, eiti tiesiai prie įlaipinimo vartų – nebelieka jokių papildomų procedūrų. Be to, keleiviams patinka, kad gali išsirinkti sėdimą vietą lėktuve.

Vytauto Kaikario manymu, naujasis registracijos terminalas turėtų sudominti ne tik laiką branginančius verslininkus, bet ir visus keliautojus. Jeigu nėra noro stovėti eilėje – galima prieiti prie terminalo ir užsiregistruoti į skrydį pačiam. Registracija specialiame terminale atliekama įvedant reikalingus duomenis – bilieto rezervacijos kodą, skrydžio numerį ir asmens duomenis. Pasirinkus norimą vietą lėktuve, atspausdinamas įlaipinimo talonas.

Registracija internetu galima į visus reguliariuosius „flyLAL” skrydžius iš Vilniaus oro uosto. V. Kaikaris pabrėžė, kad internetu galima užsiregistruoti ne tik išvykstant iš Vilniaus, bet ir į skrydžius atgal. Jeigu elektroninės registracijos į skrydį oro uoste paslauga bus populiari, bus pastatyta ir daugiau tokių terminalų.

Apie „flyLAL”

Nacionalinio vežėjo AB „flyLAL – Lithuanian Airlines” pagrindinė veikla – keleivių pervežimas reguliariais ir užsakomaisiais skrydžiais. Aviakompanija tiesiogiai iš Vilniaus reguliariaisiais reisais skraidina keleivius į 20 Europos ir Rytų šalių miestų. Iš Rygos ir Talino keleiviai skraidinami su persėdimu Vilniuje. Bendradarbiaudama su kitais vežėjais aviakompanija „flyLAL – Lithuanian Airlines” gali nuskraidinti į daugiau nei 200 miestų. Didžiąją dalį aviabilietų galima įsigyti www.flylal.com. Įmonės orlaivių parką sudaro 14 lėktuvų: 6 „Boeing 737-500”, 3 „Boeing 737–300”, 4 „SAAB 2000” ir didžiausias Baltijos šalyse „Boeing 757-200”. AB „flyLAL – Lithuanian Airlines” 100 proc. akcijų valdo bendrovė „flyLAL Group”.

Kontaktinis (-iai) asmuo (-enys):
Linas Kontrimas, „PR Service/Edelman Affiliate“

Parašykite komentarą