Laisvalaikis

„Eurovizijos“ finalas: palaikykite Lietuvą karštai ir originaliai

Pergalingas Ievos Zasimauskaitės pasirodymas pirmajame „Eurovizijos“ pusfinalyje praskynė kelią Lietuvai į didžiausio Europos dainų konkurso finalą. Taigi jau šį šeštadienį Lisabonos „Altice“ arenoje skambėsianti lyriška „When We’re Old“ daina prie televizorių ekranų suburs tūkstančius lietuvių, tikinčių Ievos sėkme ir trokštančių Lietuvos triumfo. Nekantriai laukdami šeštadienio siūlome kelis originalius būdus, kur ir kaip stebėti tiesioginę „Eurovizijos“ finalo transliaciją bei audringai pasitikti Ievos Zasimauskaitės pasirodymą.

Įsikurkite po atviru dangumi

Pastarosios savaitės Lietuvą lepina nuostabiu oru, todėl išnaudokite šią progą ir „Eurovizijos“ finalą tiesiog stebėkite po atviru dangumi. Mėgaudamiesi grynu oru užmiestyje ar subūrę artimiausių draugų ratą vidiniame kiemelyje daugiabučių rajone, laukti jaudinančios balsų skelbimo akimirkos galėsite žiūrėdami pasitelkdami projektorių. Tam tereikia baltos sienos ir transliacijai reikalingo interneto ryšio.

Beje, pagal interneto svetainės eurovisionworld.com skelbiamus populiariausių lažybų bendrovių duomenis, „Eurovizijos“ nugalėtojų prognozių lentelėje lietuvė per pastarąsias dienas išsiveržė į penktąją vietą. „Eurovizijos“ totalizatorius – dar viena idėja, vakarą pripildysianti nekaltu azartu ir intriga.

Kirsti lažybų kartu su vakarą leidžiančiais ir Europos dainų konkursą stebinčiais draugais geriausia dar prieš renginiui prasidedant – taip su nekantrumu lauksite ne tik Lietuvos, bet ir savo pergalės. O nugalėtojui skirtas prizas priklauso nuo jūsų fantazijos – tai gali būti vakaro pratęsimas už pralaimėjusiųjų sąskaitą, dovanų kuponas ar smagi pramoga visiems drauge.

Namuose jauskitės tarsi Lisabonos arenoje

„Eurovizija“ namuose – patikrintas, tačiau gana standartinis būdas stebėti konkursą ir sirgti už savo mylimą šalį. Visgi, namai lygiai taip pat gali virsti puikia vieta originaliam vakarui. Viskas ko reikia – televizoriaus ir šiek tiek vaizduotės. Jei „Eurovizija“ yra didžiausias ir savo vizualizacijomis labiausiai stebinantis Europoje dainų konkursas, jam stebėti vertėtų pasirinkti tokį pat didelį ir aukštos raiškos televizorių.

Moderniausi televizoriai šiandien atkuria itin tikrovišką vaizdo kokybę ir dėl įvairių vaizdo technologijų leidžia pasijusti tarsi patys dalyvautumėte veiksme. Tokios technologijos, kaip „Samsung QLED“ televizoriuose pritaikyta „Quantum Dot“, atkuria milijardą gamtoje esančių spalvų, todėl tokio tipo renginius, kur vaizdas ne ką svarbiau už garsą, žiūrėti itin smagu.

Vakaro atmosfera taps dar šventiškesnė su gardžiomis vaišėmis. Maisto ruoša su draugais gali tapti vienu iš vakarėlio akcentų. Pavyzdžiui, kompanijoje siūlome pasiskirstyti po vieną ar grupėmis ir pagaminti skirtingus, konkurse dalyvaujančių šalių, nacionalinius patiekalus. Dalindamiesi receptais ne tik padengsite „eurovizinį“ stalą, bet taip pat linksmai praleisite laiką, aptarsite įsimintiniausius jūsų ir draugų nuotykius.

Švęskite kartu su visu miestu

Jei „Eurovizijos“ finalo metu laiką leisite mieste, turite puikią galimybę pajusti net tik šeštadienio nuotaiką, pasinerti miesto šurmulyje ar vakaro linksmybėse, bet tuo pačiu nepraleisti žavingo Lietuvos atstovės pasirodymo. Šalies didmiesčiuose daugelis barų ir restoranų kviečia rezervuotis staliukus ir atšvęsti metų renginį kartu.

Tai nuostabus būdas ne tik atsipalaiduoti, bet susipažinti su naujais žmonėmis, pajusti bendruomeniškumo ir pilietiškumo dvasią sergant už Lietuvą Portugalijoje vykstančiame „Eurovizijos“ dainų konkurse. Kadangi užkandžiais, gėrimais, patogiausioms vietomis ir vaizdu bus pasirūpinta už jus, patiems telieka išsirinkti mėgiamą kavinę, barą ar restoraną jūsų mieste, šėlti iki paryčių ir visomis jėgomis palaikyti I. Zasimauskaitę 2018 m. „Eurovizijos“ finale.

Parašykite komentarą