Verslas

„Lonas“ tęsia plėtrą: spalį duris atvers pirmasis salonas Šiauliuose

Lietuvos čiužinių ir kitų miegamojo komforto produktų gamintojas „Lonas“ skelbia tęsiantis plėtrą ir atveriantis pirmojo salono duris Šiauliuose. Žengti šį žingsnį, anot gamintojo, paskatino patys šiauliečiai, virtualioje erdvėje vis adresuojantys klausimus apie tai, kada „Lono“ salonas įsikurs ir jų mieste. Nors gamintojo salonai sėkmingai veikia kituose šešiuose didžiuosiuose šalies miestuose, spalio 23 dieną duris „Saulės miesto“ prekybos centre atversiantis „Lonas“ salonas bus pirmasis ketvirtajame pagal dydį Lietuvos mieste.

„Kiekvieno saLONO atidarymas visai mūsų komandai yra tikrų tikriausia šventė. Tiesa, ši – išskirtinė ir labai ypatinga. Spalio 23 dieną atverdami ilgai laukto pirmojo salono duris Šiauliuose, pirkėjams tapsime labai lengvai pasiekiami visuose didžiuosiuose šalies miestuose bei regionuose. Tiesa, naujasis salonas ypatingas dar ir tuo, kad jis sukurtas pagal naująją mūsų parduotuvių koncepciją, tad šiauliečius ir miesto svečius pasitiksime ne tik su lovų bei čiužinių ekspozicija, bet ir su ženkliai išaugusiu namų komforto gaminių asortimentu“, – sako „Lonas“ vadovas Domas Jakutis.

Prekybos cente „Saulės miestas“ įsikursiančiame salone lankytojų lauks beveik tris dešimtmečius sėkmingai veikiančio Lietuvos gamintojo lovų ir čiužinių ekspozicija, leisianti ne tik išbandyti norimus produktus, bet ir iš apžiūrėti gausią lovų audinių paletę bei susipažinti su medžiagomis, iš kurių gaminami čiužiniai.

Taip pat naujajame salone Šiauliuose lankytojų lauks ir gana nauji, tačiau klientų jau pamėgti „Lonas Home“ namų tekstilės gaminiai. Tai – šį sezoną pristatytos 4 patalynės užvalkalų kolekcijos „Elegante“, „Moderno“, „Legenda“ bei speciali „Kid“ kolekcija vaikams, kurias lydi išskirtinės, aukštos kokybės „Lono“ pagalvės, antklodės, vonios ir kita namų tekstilė.

„Naujajame salone Šiauliuose apsilankęs lankytojas galės išsirinkti visą miegamojo komforto ir stiliaus derinį. Greta aukščiausios – premium – kokybės namų tekstilės, „Lonas“ salone Šiauliuose lankytojai ras ir populiariąsias Muzikinės kolekcijos lovas, Trispalvės ir Klasikinės kolekcijos čiužinius. Taip pat, „Lonas“ taps ir puikia vieta ieškantiems įkvėpimo – čia netruks ir namų interjero idėjų“, – sako „Lonas“ vadovas.

Atidarymo savaitgalį – dovanos ir šypsenos apsilankiusiems

Pirmasis „Lono“ salonas Šiauliuose duris lankytojams atveria jau spalio 23 dieną, penktadienį, adresu Tilžės g. 109 įsikūrusio prekybos centro „Saulės miestas“ antrajame aukšte.

Gamintojas intriguoja, jog visą atidarymo savaitgalį – spalio 23, 24 ir 25 dienomis – apsilankiusius šiauliečius bei miesto svečius džiugins ne tik šypsenomis, bet ir smagiais siurprizais. Lankytojai bus pasitinkami su balionais bei specialiomis nuolaidomis, o pirmųjų 50 pirkėjų lauks ir ypatingos atidarymo dovanos.

Pradedant nuo spalio 23 dienos, naujasis „Lonas“ salonas dirbs kiekvieną savaitės dieną. Pirmadieniais-šeštadieniais – nuo 10 iki 21 val., sekmadieniais – nuo 10 iki 20 val.

Pranešimą paskelbė: Saulius Jakutis, UAB „LONAS”

Parašykite komentarą